• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tani TKL do 200 zł
#1
  • twój budżet: 150 -200 (to już taki max)
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? mechanik, może być ciężko o membrane TKL :D
    - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: właściwie mi to wsio rawno, preferuje black/red/brown, byle nie blue bo mnie inni domownicy z domu wyrzucą.

    1. czy masz masywne dłonie czy nie? 
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? raczej mało
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? gry 80/20 pisanie
  • czy chcesz podświetlenie? może być, nie jest wymagane
  • czy chcesz makra? nie są mi potrzebne
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? nie są mi potrzebne
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? może być, ale nie umrę bez niej 
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? ba, nawet musi być :D
  • twoje uwagi (wygląd, firma):---
    Niestety nie załapałem się na Trusta GXT 870, moją uwagę zwróciła też klawiatura https://procpu.pl/p/1727/39984/klawiatur...racza.html - liczę na jakieś opinię. Wszelkie propozycje klawiatur z chin są mile widziane, jeżeli tylko są sensowne pod względem ceny i jakości.

Odpowiedz
#2
jakby nie musiał być TKL to polecam Ci Ajazz Ak33
ten Mazer wydaje się być ok
Thora 300 TKL raczej nie polecę
GXT nie miałem, wydawał się spoko
mozesz brac mazera ;)
Odpowiedz
#3
A takie pytanie, co sądzicie o https://www.gearbest.com/keyboards/pp_59...tml?wid=21 ? Jak wypadają switche zorro i gateron na tle cherry mx i kailh? Słyszałem, że gateron są podobnej jakości co cherry, natomiast o zorro nie potrafię nic znaleźć :/ (pewnie jestem upośledzony/ślepy)
Odpowiedz
#4
zobacz Sharkoon Skiller MECH SGK2 na blue, redach i brownach od Kailha
Odpowiedz
#5
również polecam ajazz ak33
Odpowiedz
#6
głupot ktoś naopowiadał w necie - blacki od zorro są pomiędzy black, a red, bliżej im do redów
całkiem podobne do gateronów, nieco inne niż cherry, lepsze niż kailh moim zdaniem. Bardzo fajne
Odpowiedz
#7
Dzięki za wszelkie odpowiedzi, jednak ten James Donkey wygrał, głownie tym że znalazłem więcej info na temat switchy gateron +cena :D Dam znać i sklecę jakąś opinie jak klawka do mnie trafi
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.