• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech G403 Wireless
#11
Ale to nie dla mnie, dla faceta :D Ja tylko pomacała :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#12
Odnoszę wrażenie, że mityczna jakość wykonania produktów Logitecha to obecnie jedynie mrzonka :D
Większość ich produktów, z którymi miałem ostatnio styczność posiadało jakieś wady fabryczne.
Serwis gwarancyjny jest jednak bezproblemowy i działa jak na nasze polskie realia wyjątkowo sprawnie.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#13
To się nazywa udany prezent ;D napisz czy mu psuje ;p
Odpowiedz
#14
No ale to on za nią zapłaci :D Phiiii, przecież to kosztuje 400 zł! :D :D Ja mu tylko dałam możliwość hahaha. Od wczoraj testuje, na razie nie zwierzał się z wrażeń użytkowania, ale z tego co patrzyłam to dobrze śmiga, jest mu wygodna i precyzyjna. Tylko wielkie wow zrobił jak się dowiedział o czasie trzymania baterii, tylko 30 godzin, gdzie inne myszki bezprzewodowe trzymają miesiące... Więc to jedyna póki co największa wada. Wiem że można kablem ładować, ale po to używa bezprzewodowej, by jak najrzadziej ładować.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.