• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka głównie do CS:GO
#11
http://www.finalmouse.com/shop.php
Odpowiedz
#12
Ładna myszka, nie słyszałam o niej, co to za myszka? :)
Odpowiedz
#13
poza ceną z kosmosu i masą bełkotu marketingowego, żeby uzasadnić absurdalną cenę, to tak wszystko z nią ok, gorzej z gwarancją jak coś w niej padnie a jest to niestety prawdopodobne.
Odpowiedz
#14
Aha, tylko informacyjnie chciałam wiedzieć, nie ma co kupować czegoś, czego jest mało i co jest mało znane :)
Odpowiedz
#15
Znane akurat jest bardzo, tylko jej jakość do ceny ma się nijak.
Odpowiedz
#16
[quote='t4co' pid='15487' dateline='1485941144']
poza ceną z kosmosu i masą bełkotu marketingowego, żeby uzasadnić absurdalną cenę, to tak  wszystko z nią ok, gorzej z gwarancją jak coś w niej padnie a jest to niestety prawdopodobne.
[/ lquote]

nie sądze, że cena jest absurdalna skoro opa ma budżet 400 zł, a wcześniej ktoś nie mial limitu.
Gwarancja to jest bełkot marketingowy. zanim ci coś naprawią to już będzie nowy model, nigdy nie słyszałem, żeby ktoś naprawiał myszkę.  Czym grasz podczas naprawy?
Osobicie uważam, że to najlepsza mysz do CS GO, poza AWP, deathadder jest lepszy dla snajpera
Odpowiedz
#17
Niech dają nowe (np. logitech czasami naprawia, chyba, że z ich strony kupujesz to ślą raczej nowe), ale chodzi o to, że jak już coś padnie to z 2 miesiące będziesz bez myszki zanim to załatwisz z nimi. Tak samo jak dostaniesz nie najlepszy egzemplarz (co się zdarza bo widzę po forach) to zabawa w odsyłanie do USA też boli.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.