• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkłaaadka :>
#11
Tzn. powiedziane zostało, że poprzedni G-SR miał problem z dosyć szybkim strzępieniem się przez brak obszytych boków, a w cenie 120+ zł to trochę dramat jak dla mnie :)
A ten TF to rozumiem taka bardziej szorstka powierzchnia? Nie wpływa to na szybsze wycieranie ślizgaczy? I ogólnie, która wersja będzie lepsza dla "ceesowca"?

Dziękuję za odpowiedź t4co :>
Odpowiedz
#12
a tam strzępić, ja mam g-sr starego juz sporo czasu i dobrze wyglada, lekko postrzępiony tylko na bokach ^^ główny problem g-srów to szybko zwalniająca powierzchnia, w sumie mi to tam sie podoba ale wielu osobom może mniej ;p

do CS raczej wolniejsze, czyli g-sr, zoabcz na recke g-tf speed na naszej stronie to masz tam opisane ;)
Odpowiedz
#13
Hya dzięki wielkie. Właśnie takiej odpowiedzi mi było trzeba :D
Właściwie temat wyczerpany. W najbliższym czasie będę zamawiać. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli swoimi radami :)
Odpowiedz
#14
w zasadzie do CSa wolniejsze lepsze, ale jedyna ważna różnica to:
wolniejsze podkladki - lepsza dokładność na mniejsze piksele - lepsze strzelanie na odległość
szybsze podkładki - łatwiej się obracać i machać myszką za sprawą mniejszego oporu
na bardzo szybkich trzeba się niestety przesiadać na inną czułość
ja tak musiałem jak zmieniałem z Taito (wolna, bardzo wolna, ale nie tak jak GSR) na G240 średnio szybka
w rezultacie czułość prawie 2 razy mniejsza, a nadal obracać się mogę szybciej, takie wrażenie ;D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.