• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gryzoń 200-300zl + podkładka max 100zl
#1
Witam szukam gryzonia do fps typu CS:GO rainbow six COD i BF.
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4Tech EVO XGAME LASER X750 Extra Fire/Razer deathadder 4g 2013
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:Nie wiem bo nie działa :D
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):srednia
  • czułość w Windows:6/11 Standard
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):Nie ma.
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):z 15cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier):CS/BF/COD/Zaczynam Rainbow six
  • jaką masz obecnie podkładkę:Nie posiadam myszka ślizga się po blacie z biurka
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):Boczne mogą być ale nie muszą
  • twój budżet:myszka 200-300
  • jaki chwyt stosujesz:Palm grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):20cm
    • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?2cm
    • czy chcesz zmienić swój chwyt?:Nie
    • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:Tak
    • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:Za mała wolna
    • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?Tak
    • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Nie mam

      Podkładka
      • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze)Laser
      • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?wolniej i gorzej od biurka się nie da
      • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):Kiedyś miałem razer goliathus
      • jaki rozmiar by Cię interesował:400x300 Ew 400x250
      • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:Tak
      • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:Wolna albo średnio szybka nie znam sie.
      • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?Tak
      • maksymalna cena za podkładkę?100
      • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)Nie mam



Odpowiedz
#2
Przy takiej dłoni to rozważ zdecydowanie SS Rivala i do tego podkładkę Zowie G-SR
Odpowiedz
#3
mam szanse kupic SS rival 300 na iem bedzie dobry?
Odpowiedz
#4
Powinien pasować.
Odpowiedz
#5
a co powiecie o razer deathadder chroma a co do podkładki preferuje wolniejsze typu razer goliathus macie cos do zaproponowania?
Odpowiedz
#6
Mam chrome i sobie chwale :) miałem rivala tez , dla mnie był za duzy akurat
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
G-Sr jest wolna, nawet wolniejsza od Goliathusa
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.