• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod mysz
#1
Witajcie,

Nie miałem problemu, kupiłem mysz i mam problem ;)
Otoż grywam trochę w CS GO i moja MX518 zaczęła umierać. Przeczytawszy wiele recenzji tutaj podjąłem decyzję o zakupie Cougara 550M. 
Niestety na mojej podkładce QPAD CT nie działa najlepiej. Niestety nie mogę znaleźć lepszego zdjęcia.
[Obrazek: ?2265289831]
Przez "nie działa najlepiej" rozumiem fakt, że kursor się gubi w tych jasnych partiach podkładki. Na pozostałej części działa wyśmienicie. Mam też inną czarną podkładkę "nostromo"  jednak jest to zupełnie nie to czego potrzebuję. Używałem też QCK i nie podeszła mi ani trochę.

Zwracam sie zatem z prośbą o doradzenie w zakupie podkładki, która będzie zbliżona ślizgiem i materiałem do QPAD CT. W moim mniemaniu pozwala bardzo dobrze kontrolować kursor i zaliczyłbym ją do wolniejszych. Może to kwestia wytarcia, gdyż nowa nie jest.


Pytanie poza konkursem. Czy w Zowie EC1-A nie występują problemy jak wyżej opisany? Wtedy mogę kupić myszkę zowie a cougara sprzedam.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
#2
Wiesz, ciężko powiedzieć czy na Zowie będzie lepiej czy nie bo ta podkładka straszny ma kontrast co dla myszki może sprawiać problemy, teoretycznie pmw3310 nie powinna mieć problemu, ale dochodzi do tego unikalna powierzchnia tego qpada, co razem może mieć jakiś wpływ.

Ja bym Ci radził kupić Artisan Hayate Otsu w wersji twardości Mid http://www.artisan-jp.com/item_hayate_z_mid_eng.html nie podałeś budżetu wiec rozumiem, że cena ok 170 zł z przesyłką z Japonii wchodzi w grę :) Będzie dosyć podobna do Qpada Ct, a imo to nawet lepsza.

a próbowałeś w sterownikach ustawiać wyższy lod? bo moze to to jest przyczyną, bo na jasnych trzeba go podwyższyć inaczej źle działa.
Odpowiedz
#3
(10-02-2015, 04:35 PM)Hya napisał(a): Wiesz, ciężko powiedzieć czy na Zowie będzie lepiej czy nie bo ta podkładka straszny ma kontrast co dla myszki może sprawiać problemy, teoretycznie pmw3310 nie powinna mieć problemu, ale dochodzi do tego unikalna powierzchnia tego qpada, co razem może mieć jakiś wpływ.  

Ja bym Ci radził kupić Artisan Hayate Otsu w wersji twardości Mid http://www.artisan-jp.com/item_hayate_z_mid_eng.html nie podałeś budżetu wiec rozumiem, że cena ok 170 zł z przesyłką z Japonii wchodzi w grę :) Będzie dosyć podobna do Qpada Ct, a imo to nawet lepsza.

a próbowałeś w sterownikach ustawiać wyższy lod? bo moze to to jest przyczyną, bo na jasnych trzeba go podwyższyć inaczej źle działa.

Próbowałem wszystkiego. Najwyraźniej sensor z Cougara nie jest tym czego szukałem gdyż kupiłem dziś Zowie EC1-A i działa na Qpadzie wyśmienicie.
Dzięki za wysiłek.
Można zamknąć

P.S. Sprzedam Cougara :D
Odpowiedz
#4
no to git :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.