• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 250zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4TECH X760
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800DPI
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska/średnia
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): chyba nie posiada
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): -
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO, Dota 2, BF3
  • jaką masz obecnie podkładkę: SS Qck mini
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2 główne + scroll, boczne niekoniecznie
  • twój budżet: 250zł
  • jaki chwyt stosujesz: fingertip grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):  1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):
    18,5cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,7cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie 
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: myślę że tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: czasami ją rozłącza 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): mysz nie musi wyglądać :)
    Witam serdecznie, poszukuję myszki dla siebie mieszczącą się w budżecie do 250zł. Osobiście myślałem nad czymś od Zowie, Roccata lub Steelseries. Jako że nie miałem nigdy styczności z droższą gamingową myszką to mam pytanie czy nastąpi jakaś odczuwalna różnica w użytkowaniu porównując ją do tej X7? Czy jest sens tyle dopłacać?Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi.Pozdrawiam!
Odpowiedz
#2
Ja zawsze powiem, że jest sens, bo to jest rzecz w której widać różnicę. Poruszasz chwilę sensorem 3310 to od razu zauważysz różnicę ;)
Pod fingera masz kilka fajnych myszek: Zowie ZA13/12, Roccat Kone Pure Military (łatwo dostępny w saturnach do przymierzenia) lub ASUS Strix Claw.
Odpowiedz
#3
Dziękuję za odpowiedź, zdecydowałem się jednak na Zowie, jakoś najbardziej mnie przekonuje :)
A teraz czy ten Qck poradzi sobie pod nią? Czy może również i podkładkę do niej jakąś konkretną dokupić?
Odpowiedz
#4
Odpowiadam na podstawie doświadczeń z ZA11 i QCK+. Chodzi bardzo przyjemnie i gładziutko :)
Odpowiedz
#5
ja bym brał Zowie g-sr jak lubisz wolne. Imo lepsza od qcka pod kątem kontroli i przyjemności ślizgu. Szybkościowo podobne będzie po 3 miesiącach.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.