• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 300zl
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz:roccat lua (nie polecam)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:500
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):low
  • czułość w Windows:6\11
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):nie mam pojecia ale cos okolo 40-45cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier):cs i inne fpsy
  • jaką masz obecnie podkładkę:rocat kanga (zmieniam przy myszce na qck+)
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):na myszce mojej 3 ale bede 5-6
  • twój budżet:~300zl
  • jaki chwyt stosujesz:palmoclaw (wiekszosc palm)
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1\+2+2
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym zdjęciu):18,5
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:nie planuje
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:tak (bede gral albo 400 albo 800)
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: wielkosc, slabe klawisze, sensor (ogolnie to wszystko hah :D)
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?raczej tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):nie posiadam
Odpowiedz
#2
Kup G403 i najnowsza Zowie GSR.
Odpowiedz
#3
Boje sie, ze moze byc za duza. plus slyszalem ze sa 3 ''wersje'' i w kazdej inaczej chodzi scroll, przyciski itp. takze cos od zowie. Mam taki palmoclaw takze mysle ze fk1 bedzie dobra, ewentualnie ec1-a albo za12... POMOCY hah :D
Odpowiedz
#4
Myślę, że powinieneś rozważyć również kupno razer deathadder elite, miałem ec,g403 i wiele innych myszek i o wiele bardziej mi leży razer, myszka cudo, sensor jest tak idealny jak w starym poczciwym 3g, lekko "maślany"

Dodatkowo nie musisz się martwic o tzn scroll wheel, w logitechu to loteria.

jeśli chodzi o zowie to, ec1-a/2-a kształt jest perfekcyjny, myszka dla mnie. sensor jest nadal topowy jednak dla mnie ten w g403/da elite lepszy.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.