• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier <200zł.
#1
  • jakie obecnie używasz?   
    HyperX Cloud 
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    Owszem - AIM SC8000, wystarcza mi to.
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję)
    w 150% do gier
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? 
    nieistotne, do muzyki mam Hypery
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?
    200zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?
    50/50
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?
    otwarte, tudzież półotwarte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?
    zależy mi na jak najlepszej scenie
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?
    tak.
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):
    Pod uwagę biorę superluxy hd668b, hd681evo oraz takstar hi2050. Do tych pierwszych jestem skłonny zrobić skarpetkowego moda, więc wygoda chyba nie będzie problemem. Nowe słuchawki kupuję z tego względu, iż moje Hypery, poza tym, że są niesamowicie wygodnie i świetnie się w nich słucha muzyki, to mają też naprawdę tycią scenę - bardzo mi to przeszkadza w CS:GO, a także innych grach, jak Outlast. Z tego względu pragnę kupić słuchawki, w których nie musiałbym się denerwować na oszukujący mnie zmysł słuchu. Podsumowując - która z tych trzech par słuchawek pozycjonuje najlepiej? Do tego wolę konstrukcję otwartą lub półotwartą, gdyż mam problemy z wysłowieniem się, gdy nie słyszę własnego głosu, a z genialnym tłumieniem Hyperów miewam z tym problemy.
Odpowiedz
#2
Wiesz, myślę, ze powinieneś spróbować te hd668b, o większą scenę niż one mają trudno w tym budżecie ;) myślę, że będzie Ci się lepiej na nich grało w CSa
Odpowiedz
#3
(02-14-2016, 10:31 PM)Hya napisał(a): Wiesz, myślę, ze powinieneś spróbować te hd668b, o większą scenę niż one mają trudno w tym budżecie ;) myślę, że będzie Ci się lepiej na nich grało w CSa

Hya ma rację. W trochę wyższej cenie (około 20-50 zł albo więcej) są nawet gorsze lub równe tym słuchawkom. Do Csa dobrze się nadają, bo mają dobrą scenę do FPS'ów.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.