• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka FPS do 350zł
#1
Witam.Jestem dinozaurem który używał przez ostatnie lata myszki z hipermarketu, a teraz chce kupić coś lepszego ;)
  • jaką obecnie myszkę używasz:
    Przez ostatnie 5 lat to
    http://www.morele.net/mysz-mint-mom-w533-usb-czarna-265751/
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:
800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać - niska, średnia lub wysoka):
    średnia
  • czułość w Windows:
    średnia
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie za takie pieniądze ;)
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót - 360°(w dowolnej grze fps):12cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Counter Strike 1.6, Counter Strike: Global Offensive, Tactical Intervetion
  • jaką masz obecnie podkładkę: nie mam podkładki, jeżdżę po biurku :)
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2;)
  • twój budżet:
    350zł
  • jaki chwyt stosujesz:
    Coś pomiędzy Fingertrip a Claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+3+1
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak - tutaj):20cm
  • jaka jest grubość twojego palca wskazującego (zmierz jak - tutaj?2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie wiem czy po tylu latach przyzwyczaję się do palmu :D
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Nie mam porównania
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Ślizgów nie miała już fabrycznie ;)
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Szukam czegoś do gier FPS, myślałem o SS Rivalu ale mam obawy co do niesymetrycznego kształtu, ostatnie myślałem o którejś Zowi FK1 albo ZA11, lub coś innego. Jestem otwarty na sugestie
Odpowiedz
#2
Kształtem najbliżej twojej obecnej myszki będzie na pewno zowie FK1/2, choć przy tak dużej dłoni żadnej myszy zowie nie powinieneś mieć problemu chwycić fingeroclawem. Jedynie dobrze byłoby poczekać (o ile nadal nie ma ich w Polsce, co jest bardzo prawdopodobne) na najnowszą serię myszy zowie z nowymi przełącznikami i rolkami (poznać je po czerwonym logo takim jak tu: http://zowie.benq.com/images/product-gro...series.png poprzednie było białe), przy okazji podkładka będzie koniecznością, sensor w zowie jak idealnie radzi sobie na podkładkach, tak na biurku (zwłaszcza na śliskim) potrafi nie reagować na ruch.
Odpowiedz
#3
Zaczekaj na nowe partie Zowie ZA11 + dokup do tego jakąś podkładkę.
Odpowiedz
#4
Ok. Poczekam na nową ZA11. Chociaż czekanie jest trudne ;) Dzięki za odpowiedź :)
Odpowiedz
#5
Warto zaczekać ^^
Odpowiedz
#6
Jednak nie wytrzymałem i kupiłem stare ZA11, do tego podkładkę Zowie G-SR Dark Grey i nowe biurko ;). Ogólnie myszka jest super. Porównując do tej hipermarektowej za 20 zł to jak niebo i ziemia. Szybkość, precyzja, przyciski wreszcie czuć że się naciska, kształt bardzo wygodny dla finger-clawa z dużą łapą. Musiałem tylko przejść na 1600 dpi więc to się chyba nazywa high sense ;). Jedyna wada to scroll który jest gorszy od myszki z hiper marketu. Jeszcze raz dzięki za radę :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.