• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz pod CS Go (Palm Grip/Claw Grip)
#1
-obecna myszka: Logitech g300
-dpi: 400
czułość: 3.0 CS-GO
czułość w windows: 5/11
-w co gram: cs go, bf3, bf4, wot
-budżet: 250zł
-chwyt: palm grip/claw grip
-jestem prawo ręczny
-długość ręki: 17cm
-szerokość kciuka:  1.5cm
-odległość palca wskazującego do zgięcia w kciuku- 12cm+1cm 
-zmiana chwytu: nie
czy myszka musi być kupiona w Polsce?: Tak
-uwagi: nie chce zbyt wiele grzebać w ustawieniach co najwyżej dpi 
i przepisanie klawiszy na bokach myszki oraz by była precyzyjna bo 70% czasu grania spędzam przy cs go.
-obecna podkładka: Razer Goliathus Speed (Large)
#2
wchodzi w grę dołożenie do 269 zł żeby kupić Mionix Avior 7000 ? Avior ma kształt pod palmo clawa, jest dosyć płaska, ale sporo miejsca na bokach i z tyłu, żeby podeprzeć śródręcze. Perfekt sensor, przyciski, scroll. Jak już tyle wydawać to chociaż na cos porządnego ;) Sterowniki też ma.
#3
Mogę jednak do 350zł wyłożyć na mysz ale sam nie wiem którą brać a mam parę propozycji własnych ale podoba mi się  ten Mionix Avior 7000 ale skoro mogę trochę więcej to dopiszę parę opcji i prosiłbym o opinie+własne propozycje.
-DeathAdder Chroma
-Sensei Raw Rubberized
-Zowie fk1 (Mionix z recenzji to fajny zamiennik z programem więc Zowie nie liczy się zbytnio)
#4
DA jak DA :P, łatwa go znaleźć w sklepach do przymierzenia :P też by uszedł, ale imo mionix wygodniejszy na palmo clawie.

sensei raw - nie wiem czy czytałeś recenzję: http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ubberized/ bo zastanawiam się co Cię skłania aby ją wybierać :P

zowie fk1nie ma sterowników jak sam piszesz, więc spokojnie avior będzie równie wygodny.
#5
W skrócie mówisz że albo Chroma/Avior. W Chromie martwi mnie oprogramowanie które wg recenzji no jest w skrócie pełne problemów bynajmniej w wersji 1.18 ale bez problemu kupie gdzieś na miejscu i razie problemów gwarancja na miejscu i po sprawie. W przypadku Aviora tylko allegro i kiepsko by było jakbym miał z nim problem a nie chce się bawić w odsyłanie bo przerabiałem to i mam złe doświadczenia. Wcześniej patrzyłem też nad zwykłym senseiem i rivalem ale rival za wielki ale mam czas też wole dopytywać niż kupić w ciemno.
#6
aviora masz np. w gamedocie a oni mają całą sieć sklepów stacjonarnych ;)
#7
Fakt jest kilka punktów ale najbliższy trochę mam (100km) ale jeszcze pomyśle nad tym.
#8
Przy tej wielkości dłoni świetnie może się sprawdzić roccat kone pure military. Łatwo znaleźć w sklepach jedną z myszy z serii kone pure by przymierzyć, niedawno była dostępna na promocji za 150 zł.
#9
Dzięki za pomoc temat do zamknięcia kupiłem chrome dziś odbieram


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.