• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosta klawiatura mechaniczna
#1
  • twój budżet: Najlepiej do 300zł, ewentualnie pod 350
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? Mechaniczna
    - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: Rozważałem redy i black (te drugie podobno cichsze, co też sobie cenię)

    1. czy masz masywne dłonie czy nie? Nie
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? Nieszczególnie, ale nie chciałbym żeby było to niewygodne
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? W sporej mierze, ale nie całkiem (bliżej 70%)
  • czy chcesz podświetlenie? Nie. Zbędny bajer dodający kosztów, i tak z reguły pracuję przy świetle
  • czy chcesz makra? Nie.
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Nie.
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Byłaby wskazana, ale bez chyba też przeżyję ;)
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Nie, jestem zbyt przyzwyczajony do numpada ;)
  • twoje uwagi (wygląd, firma): Najlepszy dla mnie prosty design, bez choinkowych światełek i bajerów. Gram we wszelkie rodzaje gier więc dobrze gdyby klawiatura była w jakimś stopniu uniwersalna[/color]
Pozdrawiam :)
Odpowiedz
#2
no to masz qpada mk-50 na MX Red, sprawdzona i pewna klawiatura, ewentualnie rozważ browny i tu wtedy masz do wyboru np. na Kailh brown genesis rx85 albo kupić używkę na allegro z mx brownami od np. CM'a, Tesoro, Corsair lub Cougara
Odpowiedz
#3
Dzięki! A czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć gdzie dostać np. takiego qpada? Internet niestety mnie tutaj zawodzi :/
Odpowiedz
#4
Dziwne, też nie widzę jej w necie, chyba, że źle gogluję. Sam kiedyś ją miałem, wiem że ostatnio podrożała a teraz jest w zasadzie niedostępna. Nadal tanio sprzedaje sie na OLX, kiedyś kupiłem za 110 zł, sprzedałem za 120 ;p
Odpowiedz
#5
rzeczywiście wyprzedane ;/
Odpowiedz
#6
No cóż, to biorę się za poszukiwania. W głębokich czeluściach internetu i nie tylko :) Dzięki za pomoc!
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.