• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki dokanałowe
#1
Dobór słuchawek
  • jakie obecnie używasz? od telefonu
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli tak – to jakiej? nie używam
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? nie planuję
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej Asus H81 Gamer
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) gry i muzyka po równo
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? słucham wszystkich gatunków muzyki, ale głównie rapu
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? Starcraft 2 i AoE II HD, ale również casualowe fps
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 110 zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? komfort
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? zamknięte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Nie mam zdania
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? nie
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): dokanałowe
Odpowiedz
#2
Jeśli nie przeraża Cię duża ilość basu momentami zalewające inne pasma (pomocny jest wtedy equalizer) to kup Roccat Syva. Bedą w sam raz do rapu i do casualowego grania.
Odpowiedz
#3
Ok, ale z tego co słyszałem bywają tam problemy z mikrofonem, że go w ogóle nie ma.Czytałem np. o Ozone TriFX. Co o tym sądzicie? Chyba, że jest coś tańszego prócz syva ?
Odpowiedz
#4
Sądzić to można wiele rzeczy, ale wróżyć z fusów to ja nie bede ;D Nie mieliśmy do czynienia z takimi słuchawkami. Nikt teraz nic nie podsyła ;c
Teraz obecnie pisze recenzję Monków, VE Monk Plus, w PL są za 36 zł na allegro. Nawet wygodne, jednak nic nie tłumią. Grają zaskakująco dobrze jak na swoją cenę. Akurat tu jest odwrotnie bo basu nie mają za dużo, ale w grach typu Battlefield pozycjonują całkiem dobrze, brzmienie mają takie pośrednie pomiędzy superluxami (przewaga tonów wysokich), ale nie są tak żywiołowe. Generalnie dźwięk ma swoje zalety, ale taki typ brzmienia trzeba lubić (muzykalny, lekko jałowy, suchy i detaliczny) Co nie zmienia faktu, że pozycjonowanie/przestrzenność/ scena są w nich dobre. Jak chcesz przyoszczędzić to możesz sprobowac (jak akceptujesz nietlumienie dźwięków z otoczenia). A tak z dousznych to poniżej ceny syva nic ciekawego poza monkami nie ma. A troszkę powyżej budżetuj jest parę opcji, coś Hya mi mówił o magicsound e10, ale obecnie ma urlop ;p
Odpowiedz
#5
Znaczy ogólnie spoko, tyle że preferowałbym mikrofon w dokanałówkach bo nausznych nie szukam.
Odpowiedz
#6
Monki są douszne ;D
To raczej Syva, chociaż mikro w nich pewnie najlepsze nie jest, dlatego preferuje jakiś dokupić, np. MT 390 na klipsie.
W tym wypadku bierz Syvy i troche ściągnij z nich bas w EQ jak Ci dojdą
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.