• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki 200zł (+-20zł)
#1
  • jakie obecnie używasz? Creative Fatal1ty HS-800
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? Nie
    - jeśli tak – to jakiej? Zintegrowana
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? Na razie nie kupuje
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej ASRock N68C-S
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) Głównie gry trochę muzyki
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Dubstep, Hip Hop, Trap lecz rzadko słucham jakiejkolwiek muzyki
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 220zł be przesyłki
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Komfort, lecz od dźwięku też wymagam
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Gram w pokoju, lekki halas z komputera. (boxowe chłodzenie AMD + chinski zasilacz :<)
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Większa scena
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Tak
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów Wokół uszne, pady mogą być skórzane lecz dobrze by było jakby można było wymienić na te z Fatalitek. Mikrofon w muszli wymagany.
  • Obecnie upatrzyłem Superlux HMC681 Evo, HMD 660 i Steelseries Siberia Raw/V2.
Odpowiedz
#2
poleciłbym Ci HD668b (możliwość zamiany na welurowe nausznice). + reszta na kartę dźwiękową (najlepiej o ciemnym brzmieniu).
Mikrofon mt 391 (inaczej sfx pro) za 20 zł. Te w słuchawkach są do bani, ten twój w fatalitich był nawet, ale inne będą słabsze.
Odpowiedz
#3
(06-04-2016, 12:28 PM)Czyszczu napisał(a): poleciłbym Ci HD668b (możliwość zamiany na welurowe nausznice). + reszta na kartę dźwiękową (najlepiej o ciemnym brzmieniu).
Mikrofon mt 391 (inaczej sfx pro) za 20 zł. Te w słuchawkach są do bani, ten twój w fatalitich był nawet, ale inne będą słabsze.
Na razie nie inwestuję w źródło. Kiedyś tam pozbieram na mayę albo jakiegoś xonarka :v
Ale dzięki za propozycję
Odpowiedz
#4
Inaczej Ci się nie opłaca - lepsze słuchawki to słuchawki które trudniej napędzić - na byle czym będą grały przeciętnie.
Odpowiedz
#5
HMC są średnio wygodne, ale bardzo uniwersalne i bez mocnego źródła też dobrze sobie radzą.
Odpowiedz
#6
Potwierdzam, ale nawet Xonar DG sprawił duży +. Scena mają sporą jak na zamknięte. Ewentualnie dokupisz pady jak ci się ,,zmęczą jak moje" :D i będzie git
Odpowiedz
#7
Podobno pady z HM5 dobrze się sprawdzają w HMC.
Odpowiedz
#8
Podobno tak, inne np. welurowe potrafią drastycznie pogorszyć dźwięk.
Ale zależy, musi najpierw zobaczyć. Mi zajęło tydzień by przyzwyczaić się do tych całkiem twardych padów. Ale osobiście coś ,,miększego" wyraźnie poprawiłoby ich wygodę.
Cóż, jeśli chcesz dobre słuchawki (z mniejszą sceną od HMC), ale o wiele wygodniejsze to HyperX Cloud nadadzą się, lecz są ciut droższe. Aczkolwiek myślę, że bardziej opłacają Ci się HMC z wymienionymi nausznikami.
BTW. https://www.youtube.com/watch?v=qoGCQ-KdFcM

od 5:50
jak mówiłem klawiatura bardzo fajny, z agresywnym, surowym wciśnięciem. Czekam na wasz test :D
Odpowiedz
#9
Do HMC nie zaleca się welurów właśnie.

@up
Po Rivalu 100 ma być recenzja Mecano.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.