• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 300zł, CS:GO/muzyka
#1
  • jakie obecnie używasz? Creative HS-800
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    nie, mam podłączony do płyty głównej przedni panel audio kupiony za 10zł. Płyta główna: ASRock 960GM/U3S3 FX. Dodam że nie mogę wsadzić karty dźwiękowej ponieważ się ona nie mieści... Mam bardzo mała obudowę.
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) głównie gry trochę muzyki
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? co popadnie co w uszy w padnie ^^
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 300zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? dźwięk
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? najlepiej żeby tłumiły to co się dzieje dookoła, czyli zamknięte (chyba)
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? większą 
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? nie
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): słuchawki te będą przeznaczone głównie do CS:GO, dodam jeszcze że lubię słuchać muzyki i bardzo często też jej słucham, jednakże CS jest na pierwszym miejscu.
Przy okazji zapytam, czy jest duża różnica między słuchawkami Creative HS-800 a często polecanymi Superlux HMC-631? Chodzi mi o bass itd..
Odpowiedz
#2
Podejrzewam, że Creative HS-800 mogą być bardziej basowe, albo przynajmniej mogą dawać takie wrażenie, jednak jakość tego basu jest zapewne gorsza od tego z HMC631. Skoro podpinasz do integry to nie ma sensu kupować nic innego poza właśnie wspomnianymi HMC631.
Odpowiedz
#3
Ok, dzięki. W następnym miesiącu przy wypłacie biorę je na 100%.
Odpowiedz
#4
A moze Hyperx cloudy I? Cena sie zgadza a bedą wygodniejsE od hmc. Dla mnie top1 do 300zl
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Jak CS na 1 miejscu to nie polecam hyperów... maja małą scenę i są zbyt basowe.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.