• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz bezprzewodowa do laptopa
#1
Cześć, przez przypadek trafiłem na wasze forum i pomyślałem, że będzie potrafili mi pomóc znaleźć myszkę. Potrzebna mi jest dobra myszka bezprzewodowa do laptopa, do prac biurowych i internetu. Najlepiej laserowa, żeby lepiej działała na trudniejszych powierzchniach. Zaznaczam, że nie chcę myszki malutkiej, potrzebna mi jest taka w miarę możliwości normalnych rozmiarów. Ważne dla mnie jest to aby z lewej strony myszka miała dwa przyciski, które będą służyły np. do zmiany stron internetowych (wstecz, w przód). Gdyby nie to, to pewnie bym sobie sam poradził w wyborze myszki :) Fajnie jak by myszka była na baterie AA.
Widziałem takie myszki jak Logitech M510 czy Logitech M705, ale są trochę drogie jak na moje potrzeby. Podoba mi się Microsoft Designer albo Logitech M325 ale nie mają bocznych przycisków, z kolei A4 Tech bezprzewodowego trochę się boję kupić. Znajdzie się coś co mnie zadowoli?
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4 Tech X7 kabel
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: nie wiem, na środku myszki mam przycisk, który zmienia czułość i ustawiam taką jak mi pasuje :D
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): nie gram
  • jaką masz obecnie podkładkę: taką z napisem A4 Tech X7 :D
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 4, tak
  • twój budżet: 100zł (ewentualnie trochę ponad)
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? praworeczny
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: myszka A4 Tech X7 mi pasuje, potrzebuje czegoś bezprzewodowego
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
Odpowiedz
#2
Może być trudno, bo nie testujemy takich myszek, moim zdaniem to podjedź do jakiegoś stacjonarnego sklepu i przymierz jakieś bezprzewodowe modele, a być może coś Ci się na miejscu spodoba. Jak nie wiesz co brać to logitechy powinny być pewniejsze od innych w tym przedziale cenowym.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.