• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka CS:GO.
#1
jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze):
Optyczna - Zowie EC1-A

jaką masz podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?
Razer Goliathus Large Control, hmm może być szybsza/podobna do tej co mam teraz.

chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):
Obojętnie, interesuje mnie głównie precyzja.

jaki rozmiar by Cię interesował:
Hmm podobny do tego z Goliathusa Large.

czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:Tak o ile cena będzie rozsądna :)
wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:Chcę podkładkę pod FPS'y.
czy podkładka musi być kupiona w Polsce?Nie musi.
maksymalna cena za podkładkę? 100-130 zł max.
uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu: Jakieś pojęcie mam, lecz chcę po prostu podkładkę która będzie idealnie współpracować z moją myszką. Na tym Goliathusie mam taki problem, że prawdopodobnie się już wytarł(mam go jakies 4 miesiące i w niektórych miejscach głównie na środku myszka zwalnia)

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam :)
Odpowiedz
#2
Myślę, że mógłbyś spróbować Roccat Taito Control (nie wiele mniejsza od Goliatusa large). Ma bardziej równy, gładki ślizg i z tego co pamietam jest o podobnej szybkości (może trochę wolniejsza). Pod CS nie są dobre zbyt szybkie podkładki.
Odpowiedz
#3
Dzieki wielkie, kiedyś może dam znać jak się sprawuje :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.