• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik do 400 zł
#1
Cześć

chciałabym zakupić klawiaturę mechaniczną - do tej pory korzystałam z membranowej
  • twój budżet: 400 zł, ale jestem w stanie dopłacić 100 zł, jeśli klawiatura będzie tego warta - zależy mi na dobrym stosunku ceny do jakości 
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury: mechaniczna
    - jeżeli mechaniczna:  myślałam o brown, ale szczerze mówiąc średnio się znam :P
    1. czy masz masywne dłonie czy nie?               drobne
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze?                  tak, dość dużo
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry?   myślę, że 50%/50%; z gier multi gram przede wszystkim w cs'a
  • czy chcesz podświetlenie?  obojętne
  • czy chcesz makra?             obojętne
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? nie jest to dla mnie wymagane, ale nie przeszkadza
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? niekoniecznie
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless? nie
  • twoje uwagi (wygląd, firma): nie jestem osobnikiem wymagającym, jeśli chodzi o wygląd :) zależy mi jedynie na tym, żeby była "w miarę" cicha
    Po wstępnym rozeznaniu myślałam o Genesis RX85 z Kailh Brown, ale jestem otwarta na wszelkie propozycje
Odpowiedz
#2
"nie jestem osobnikiem wymagającym, jeśli chodzi o wygląd :)"
Bless you.

Celujemy tylko w rodzimy rynek?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Tak, zdecydowanie wolałabym kupić u nas.
Odpowiedz
#4
O, chętnie posłucham, bo autor pasuje wymaganiami do mnie, więc na przyszłość się przyda :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#5
moze ktoregos z masterkeysów, ale z białym podświetleniem, żeby się zmieścić w cenie
Odpowiedz
#6
Kupiłam w końcu 2 klawiatury do testów. Genesis RX85 i Master Cooler MasterKeys M. Ogólnie jestem zadowolona z nich, ale według domowników generują zbyt dużo hałasu :/ Czy ktoś próbował z Was o-ringów? Warto się w to bawić? Czy lepiej może pójść w jakieś Logitechy?
Odpowiedz
#7
nie wiele zmieniają o-ringi - zobacz tutaj na porównanie kliku z i bez oringa - https://www.youtube.com/watch?v=LekIyRBx7mM

możesz wybrać coś z redami, bo one trochę cichsze od brownów, jak nie to pozostaje ci logietch z romerami, ale to juz nie tak fajny klik jak z cherry
Odpowiedz
#8
Lioncast LK300 jest super klawiaturą. Wygląda cudnie, bardzo wygodna i wytrzymała. Używam od pewnego czasu i nie narzekam, sprawuje się świetnie.
Odpowiedz
#9
(02-15-2018, 07:09 PM)mati94 napisał(a): Lioncast LK300 jest super klawiaturą. Wygląda cudnie, bardzo wygodna i wytrzymała. Używam od pewnego czasu i nie narzekam, sprawuje się świetnie.
#50groszyzawpis
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#10
Ozone strike battle albo jakiś cm masterkeys tkl czyli taki m czy S :D i według mnie na Brown.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.