• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 300 pln
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G300 (https://www.morele.net/mysz-logitech-g30...59-419093/)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1200
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia/wysoka
  • czułość w Windows: Nie ustawiałem, więc standardowa
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 1200 (max 2500)
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Nie uciekam poza podkładkę, wydaje mi się, że maksymalnie 10 cm. 
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Battlefield 4.
  • jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus Speed small
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Używam bocznych przycisków wstecz i naprzód oraz umiejscowionych przy PPM do zmiany DPI w trakcie gry.
  • twój budżet: ok 300 pln
  • jaki chwyt stosujesz: Fingertip/Palmgrip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: 17,5 cm
    jaka jest szerokość twojego palca wskazującego? około 2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Raczej nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Jak najbardziej
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Stuttering przy wyższych DPI jest irytujący / znudziła mi się :)
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak - faktura vat.
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): By nie wyglądała jak z odpustu ala MAD catz R.A.T, była stosunkowo mała.
    Myszki za którymi się rozglądałem to Logitech g403, Razer DeathAdder, Steelseries Rival 300 - Nie są to oczywiście żadne typy.
Odpowiedz
#2
Wszystkie 3 przez ciebie wymienione będą najprawdopodobniej za duże pod twoją dłoń. Mogłaby ci pasować roccat kone pure:

- albo w wersji black edition z sensorem pmw3310: https://www.x-kom.pl/p/246340-myszka-prz...00dpi.html
tutaj masz recenzję tej myszy w innej wersji kolorystycznej: http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...-military/

-albo wersja 2017 na sensorze pmw3361, która będzie dostępna dopiero od kwietnia. Na podstawie opinii o nowej roccat kone EMP (pure 2017 ma mieć podobne materiały i sensor) można wnioskować, że może to być jedna z najlepszych jakościowo myszek.

Alternatywnie, jeżeli kształt by ci odpowiadał, bardzo dobrą opcją jest logitech g203, w zasadzie stawiałbym ją przed kone pure na pmw3310.
Odpowiedz
#3
Ja bym postawił na Logitech g203
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
Zarówno ten roccat jak i logitech mi się podobają. Jak jest z ich wytrzymałością?
Odpowiedz
#5
Aktualnie wszystko zależy od tego, jaki akurat model ci się trafi, g203 i kone pure optical black są raczej podobnej jakości. Roccat KPB ma lepszy materiał pokrycia, rolkę i slizgacze, logitech g203 ma może trochę lepszy sensor, lepsze przyciski główne i lżejszy, bardziej elastyczny kabel. Kone pure w wersji 2017 ma mieć przełączniki o żywotności 50 mln kliknięć (aktualnie najdroższe, o najwyższej żywotności, g203 ma 10 mln a KPB 5 mln). Jako, że przełączniki są zazwyczaj najszybciej psującym się elementem, pod względem wytrzymałości wersja 2017 powinna być zdecydowanie najlepsza, choć same wartości potrafią bardzo mocno odstawać od rzeczywistej żywotności.
Pod kątem wygody stawiałbym na kone pure (wszystkie wersje mają identyczną obudowę, różnią się tylko detalami, możesz poszukać w sklepie stacjonarnym którejś z wersji i przymierzyć).
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.