• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura mechaniczna do 400zł
#1
[*]twój budżet: 400 zł
[*]jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? mechaniczna
  • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:


  1. czy masz masywne dłonie czy nie? nie
  2. czy dużo piszesz na klawiaturze? 10%
  3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? 80%


[*]czy chcesz podświetlenie? tak
[*]czy chcesz makra? tak
[*]czy chcesz dodatkowe klawisze? nie
[*]czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? nie
[*]czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? nie
[*]twoje uwagi (wygląd, firma): moim typem jest Roccat Ryos MK Glow, ostatnio można ją kupić za 399zł, gram w CS:GO i BF4.
Odpowiedz
#2
Ozone strike pro, cm storm quickifre ultimate red albo brown
Odpowiedz
#3
Ja bym wybrał Ozone Strike Pro ma MX Red, praktycznie spełnia te wymagania. O Roccatowych klawiaturach niestety bardzo dużo się słyszy na temat szybko padającego podświetlenia (również częściej niż o innych piszą o problemach w ogóle z elektroniką) . Niemniej za 400 zł wersja Glow wydaja się ciekawą opcją i jeżeli jest gwarancja 2 lata to można moim zdaniem brać. Tylko zważ na to, że jest ona na czarnych przełącznikach a te nie każdemu pasują, moim zdaniem są najmniej uniwersalne.
Odpowiedz
#4
Martwi mnie to , czy nie będę przez przypadek wciskał klawiszy gdy wybiorę Cherry MX RED.
Można określić siłę nacisku potrzebną do aktywacji Cherry MX RED w stosunku do klawiatury B120 firmy A4tech, którą aktualnie posiadam?
Odpowiedz
#5
Klawisze będą dużo lżejsze :( Ja po pewnym czasie jak się nie przyzwyczaję kupię klawiaturę na Blue ;d
Odpowiedz
#6
(05-17-2016, 01:51 PM)Czyszczu napisał(a): Klawisze będą dużo lżejsze :( Ja po pewnym czasie jak się nie przyzwyczaję kupię klawiaturę na Blue ;d

Czyli, może jednak Cherry MX BLACK?
Odpowiedz
#7
Weź tego Roccata, jak uznasz, że za twarde to oddasz do 14 dni.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.