• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pytań o myszki :)
#1
Witam mam kilka pytań dotyczących myszek.

1.Czy w steelseries rival 300 wycierają się gumy i farba[plastik] : (nie chodzi o wersje Fade)
2.Jaką myszke najlepiej wybrać do FPS (400zł) [tylko nie zowie] :
3.Jaka myszka z wymienionych poniżej jest najlepsza :
-Steelseries rival 300
-Mionix avior 7000
-Razer deathadder
4.Czy mysz mionix avior jest faktycznie bardzo płaska i nie wygodna i czy warto ją kupić?

-Najczęsciej trzymam myszke finger i palm grip.
-Moja podkładka to razer goliathus.
-Zalezy mi na dużej trwałości myszki , nie ścieraniu się plastiku,farby czy gumy?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
nie wiem jaką masz wielkość dłoni więc cieżko powiedzieć która najlepsza, zresztą to są tak różne myszki, ze nei da się ich przyrównać. Wszystkie mają b. dobre sensory i komponenty, pozostaje decydować sięwg kształtu. W 300 podobno już nie schodzi ta guma. Jak dla mnie Avior jest b. wygodny, wiele ludzi lubi płaskie myszki, ale rozumiem, że komuś może się to nie podobać, jak np. gra całe życie na profilowanych.

Podejdź lepiej do sklepu typu media/saturn i przymierz sobie Rivala, SS Senseia (być może zainteresuje cię wtedy myszka DM1 PRO http://www.test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=998) , Chromę też często mają, w komputroniku mogą mieć Aviora (poza megastorem nie wiem czy gdzieś przymierzyć się da w ogóle tam myszki).

Pod kątem jakości to coś te chromy mają jakieś problemy ostatnio (w jednym temacie jakieś problemy z sensorem ktoś opisuje) u nas kolega kupił chromę i od nowości miała wciśnięty przycisk, oddał na gwarancję. Jak dla mnie to Zowie EC1-A oferuje (poza sterownikami) to samo a nawet więcej niż chroma, bo jest imo wygodniejsza.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.