• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka 250zł claw grip
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: SS Rival
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows:6
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):~55
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę:a4tech x7 500mp
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):standard + dwa pod kciukiem
  • twój budżet:250
  • jaki chwyt stosujesz: na rivalu wydłużony claw ze względu na wielkosc myszki. 
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18.5/19cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? niecałe 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: na claw. Palm mi nie odpowiada tak samo jak finger.
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Rival jest za duży pod mój chwyt, kiedy go kupowałem byłem pewien, że używam palma, ale okazało się, że palce same się zginają pod clawa nawet na rivalu co troszke utrudnia mi szybkie ruchy.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Kupiłem dopiero logitecha g303, dzisiaj doszedł niestety miał znany problem z poluzowana soczewką przez co go odesłałem. Pograłem na nim ok. 2h claw gripem, nawet wygodnie chociaż palec wskazujacy i mały zaczęły mi troche drętwięć.
Odpowiedz
#2
Czyli na to wynika, że potrzebujesz coś pomiędzy rivalem a g303 i symetrycznego. Wybierz Mionix Avior 7000 (troszkę ponad budżet, ale imo najbardziej będzie Ci pasować)
Odpowiedz
#3
Mała poprawka miałem na myśli palec serdeczny a nie wskazujący :D
Nie jestem do końca przekonany do tego mionixa, jest on tak ciezki jak ten rival. Wolałbym coś lżejszego ;D
Odpowiedz
#4
Zowie?
Odpowiedz
#5
Zowie ec2-a lub zowie fk1
Odpowiedz
#6
To spróbuj FK1
Odpowiedz
#7
A zowie za12?
Odpowiedz
#8
Nie mogę się zdecydować miedzy zowie za12 i ec2-a ;/
Odpowiedz
#9
Wziąłbym za12 bo większa i poprawiony scroll przyciski itp
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.