• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka do 150 zł
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): Tracer Sniper ( ale mam zamiar kupić Mionix Avior 7000)
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?: Steelseries Qck+ , może być szybsza
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałowa albo hybrydowa
  • jaki rozmiar by Cię interesował: od 300x350
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: tak
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:  średnią-wolną
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
  • maksymalna cena za podkładkę?: 150 zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)najlepiej aby była w odcieniu niebieskim/czarny ; gram w gry MOBA (League of Legends) i czasem w osu
Odpowiedz
#2
Do lola i osu to pewnie nawet szybką podkładkę możesz kupić. Ja bym wybrał na twoim miejscu Zowie P-TFX.
Odpowiedz
#3
Jeżeli używam dużej czułości w grach to powinienem skupić się na kontroli podkładki?
Odpowiedz
#4
Raczej podobnie jak w RTSach, gdzie ważniejszy jest płynny ruch niż pojedyncze dokładniejsze szybkie ruchy, po których łatwiej zatrzymywać w miejscu myszkę.
Odpowiedz
#5
Na oku mam  Zowie g-sr ; Roccat tailo control oraz Logitech G240. Czy są to dobre wybory?
Odpowiedz
#6
Taito control będzie dobra, na pewno lepiej się sprawdzi w tym przypadku od gsr i g240.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.