• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dreammachines DM1 PRO i DM2 COMFY MOUSE
#91
ściągnij ten firmware co podał cesarz, zobacz czy sensor czysty i czy Qck nie jest zbytnio zabrudzony. Ktoś miał podobny problem to zmiana podkładki mu pomogła, ale na qcku powinna działać jednak normalnie.
Odpowiedz
#92
Pobrałem firmware, ale problem nadal występuje, podkładka jest czysta, bo wczoraj zakupiona, sensor tak samo. Myślicie, żeby odsyłać? :P
Odpowiedz
#93
Masz jeszcze jakąś inną podkładkę, żeby sprawdzić? Być może trafiłeś na egzemplarz z uszkodzonym sensorem, niestety zdarza się i to :<
Odpowiedz
#94
Zagrałem 1 misje w bf4 singla i nic się nie działo. Mam $#@#$%$#@ radiowego neta i raczej to przez łącze i min utratę pakietów przyciski i ROLKA świruje -_-'. Ale istnieje szansa, że w przyszłym roku założą mi światłowód... .
Odpowiedz
#95
no to jak w singlu działa to net Ci przycina i laga dostajesz XD to żadna myszka CI nie pomoże
Odpowiedz
#96
Myszka jest świetna. Szybko się przystosowałem. Gorzej było z monitorem jak sobie większy kupiłem, ciężko było kogoś zabić ^^.
W mojej "karierze" bf4 mam ponad 50 000 fragów m320 i troszkę mnie irytuje jak sobie zrobię jeb tubą pod nogi przez laga -_-'.
Jakoś muszę z tym żyć, bo tubka i uts to coś pięknego xD
Mam teraz nowe konto i jak wbiłem 1 raz na serwa, to chcieli mnie od razu zbanować ahahah. Dla takich chwil warto, żyć xD
Odpowiedz
#97
Pozdrawiają gracze z cs'a, gdzie im to się zdarza niezmiernie często :D
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#98
https://www.dreammachines.pl/mouse/DM1-Pro-S.pl
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#99
Wygląda nieźle.

Zastanawia mnie tylko czy będzie jakieś rozróżnienie w nazewnictwie dla wersji matowej i gumowej.
Odpowiedz
Mysle ze numer seryjny bedzie sie różnił a nazewnictwo nie
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.