• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dreammachines DM1 PRO i DM2 COMFY MOUSE
hehe nie no to jak masz darmową przesyłkę to spoko, czasami jak bezposrednio do DM piszesz to na przykład możesz im napisać, żeby Ci sprawdzili egzemplarz który odeślą wiec taki jest tego plus ;)
Odpowiedz
Minęły niespełna dwa tygodnie i w egzemplarzu nr 5 pojawił się ten sam problem, co ciekawe tym razem przerywać zaczął prawy przycisk myszy, lewy jak na razie działa sprawnie i jestem w stanie te przerwania na prawym jakoś przeboleć, ale spodziewam się, że lewy z czasem też się popsuje. Szóstej myszki już raczej nie będę testował, spróbuję powalczyć o zwrot pieniążków, albo kupię po prostu inny model (na pewno od innego producenta), a ten wyląduje w jakimś pudle.
Odpowiedz
może wlutuj sobie swoje przełączniki tam (sam używam od ponad 2 lat dm1 z huano niebieskimi - te co w tych nowych DM1 FPS teraz dają), bo nie wiem co ty za pecha masz, u nas tyle jest egzemplarzy dmek i nie kojarzę żeby ktoś miał z tym problem, bo zaraz by przylazł żebym mu lutował nowe switche :P
Odpowiedz
Nie mam żadnych swoich przełączników, a tym bardziej nie widzi mi się modowanie świeżo kupionej myszy. Ogólnie Dream Machines już raczej podziękuję i dobrego słowa o tej firmie nie będę w stanie powiedzieć.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.