• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz z kablem do 200 zł, lub nieco więcej.
#1
Nie mam czasu na pierdolenie się, wchodzę na forum po konkrety, a nie żeby czekać.

Post edytowany.
Odpowiedz
#2
To sie puknij w łeb, to nie rozkaz, takim bufonom nie będziemy pomagać , z fartem

I na nastepony raz wpisz w Google i dopisz ;test-gear lub forum i czytaj , a nie na tacy chcesz mieć podobne jak sie zachować nie umiesz buraku.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Niestety, nie da się zawsze udzielać odpowiedzi natychmiast. Jak chodzi o mnie i Hya (ezzio niestety nie ma już kompletnie czasu, zresztą nie tylko on, albo innym zwyczajnie się nie chce) to dzielimy się kiedy kto jest na forum, każdy z nas normalnie pracuje + codzienne życie, a stronę traktujemy jedynie jako hobbi. Ja bywam raczej do południa, a Hya wieczorami. Nieraz trzeba zaczekać nawet dzień na odpowiedź, ale prędzej czy później ją otrzymasz i pamiętaj, że zawsze dokładamy starań, aby była ona jak najbardziej pomocna. Przykro nam, że nie wytrzymałeś i nie zaczekałeś.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
A jak nie to są fora takie jak : ESReality albo overclock.net na których albo czekasz tygodniami zamiast dnia lub odrazu dostajesz odpowiedź albo nie dostajesz odpowiedzi w ogóle gdyż mają lepsze rzeczy do obgadania niż twój problem... Oczywiście jeśli ktoś umie angielski... Ale po edytowanym poście użytkownika "materia" zaczynam wątpić w ludzi i ich umiejętności..
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.