• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duża podkładka dla lowsensa
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę: ZOWIE ZA11 na fabrycznych ślizgaczach
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? SS QCK+, może być szybsza
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałowa lub hybrydowa (o ile nie niszczy ślizgaczy)
  • jaki rozmiar by Cię interesował: coś mniej więcej wielkości QCK+ (może być troche mniejsza)
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: jestem, w stanie zaryzykowac o ile cena nie zabija :D bo szkoda kupowac drogą podkładke na pół roku
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: średnio szybką ale pewny nie jestem.. coś pod FPSy :)
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? niekoniecznie o ile cena sprowadzenia nie będzie wyższa od tej w Polsce
  • maksymalna cena za podkładkę? ~100zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu: w sumie to nie mam pojęcia więc licze na pomoc :)
Odpowiedz
#2
Pod FPS'y raczej wybiera się wolne podkładki. Może nie ryzykuj szybszej i wybierz równie wolną co qck, ale o innej charakterystyce ślizgu. Sprawdź Zowie G-Sr.
Odpowiedz
#3
a jak żywotność?? strzępi sie? QCK sie mocno brudzi i odkleja materiał od tej gumy
Odpowiedz
#4
PSR czymś sie róźni od GSR poza rozmiarem?
Odpowiedz
#5
nie tylko rozmiarem, a jak chcesz obszytą to zaczekaj jeszcze jak pojawią sie w PL G-Sry z obszyciem :)
Odpowiedz
#6
no ok to czym jeszcze poza rozmiarem?? Obszyta to fajna opcja ;> o ile cena nie zabije
Odpowiedz
#7
Hya chciał napisać - nie, tylko rozmiarem.
Odpowiedz
#8
a gdzieś w rozsądnej cenie poza PL mozna obszyte kupić?
Odpowiedz
#9
Nie ma jeszcze obszytych.
Odpowiedz
#10
czekaj :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.