• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naos 3200
#1
Witam,

Może mi ktoś powiedzieć coś o sensorze tej myszki? I czy da się w niej ustawić 400DPI?
Odpowiedz
#2
Dołóż do Naos 7000. O niebo lepszy sensor
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Własnie lipa bo oddałem Rivala na gwarancje i mogłem wziąć właśnie tego Naos'a ze względu na taka samą cenę mogłem w sumie dołożyć z 50zł i mieć jakiegoś ZOWIE. (W sumie nie wiem co tam się stało z tym Rivalem) no ale mniejsza o to. Może w późniejszym czasie wymienię tego Naos'a na coś innego. LIPA :/

A czy ten sensor jest jakiś tragiczny czy da rade na nim grac? I czy da sie ustawic 400DPI?!

Z drugiej strony ciekawe czy jakbym do nich zadzwonił i się zapytał czy by mi wymienili tego Naos'a bo mi nie pasuje. (Kupowane w sklepie nie przez neta)
Odpowiedz
#4
Nie mam pojęcia ale tam jakiś stary avago3060 jest.. To juz rival lepszy albo zowie ec1-a albo deathadder a czemu nie nowy rival np? Skoro Ci pasował?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Bo miałem problem z gumkami po bokach i pewnie znowu po jakimś czasie by mi się to samo zrobiło.
Odpowiedz
#6
Nowe partie maja to poprawione, a rival 300 ma bardziej twarde gumy gdzie tez to nie występuje :) , a poprawione wersje nie maja loga Nipu na pudełko wiem bo taka miałem :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Kur.. ten Naos zrobil sie taki sliski ze nie moge go nawet podniesc do gory bo ucieka mi z reki .... O co chodzi??
Odpowiedz
#8
Może twoja ręka źle toleruje te gładkie gumowe powłoki. Ona po chwili trzymania stają się bardziej śliskie. Pograj jeszcze trochę to ręka może ci się przyzwyczai i będziesz normalnie chwytał.

Tak szczerze to Cię trochę wykolegowali w tym sklepie, żeby za Rivala proponować naosa 3200, którego raczej nikt nie kupuje i które zalegają przez to w magazynach. Aż w myślach widzę obsługę sklepu po tym jak wyszedłeś --> https://www.youtube.com/watch?v=DrHkLv2414o
Odpowiedz
#9
Do zamkniecia, problem rozwiazany :)
Odpowiedz
#10
Wymienią ci :D ?? bo bubel straszny wcisnęli ;D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.