• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do ok. 300zł
#1
Witam

jaką obecnie myszkę używasz: A4-TECH XGame X748
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 3200
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): w cs:go 2,75
czułość w Windows: suwak na 4
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): w cs:go ~12cm
w co grasz (podaj tytuły gier): we wszystko, m.in. cs:go, assassin's creed, civilization, Path of Exile.
jaką masz obecnie podkładkę: ss qck mini
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): zależy od gry - w cs:go tylko dwa główne, w poe wszystkie (czyli 5, bo nr 6 jest do zmiany dpi, a nr 7 to jest potrójny lewy), w normalnym użytkowaniu (internet itp.) wszystkie (w tym boczne, scroll i przycisk scrolla)
twój budżet: ~300zł
jaki chwyt stosujesz: palm grip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): ~18,5 cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? ~1,9cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: nie wiem
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: zawsze psuje się scroll (w x748 też zaczyna wysaidać), poza tym w x748 po prawej stronie zaczyna schodzić wierzchnia, chropowata warstwa plastiku(?)
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki):
Najlepiej profilowana pod prawą rękę, byłoby super gdyby mozna było wyłączyć podświetlenie.
W x748 mam włożone wszytkie ciężarki (preferuję ciężkie i duże myszy).
Mysz musi być trwała (nie rzucam nią, ale chcę żeby za rok czy dwa wyglądała praktycznie tak samo, dlatego odrzuciłem np. ss rival, któremu wyciera się guma)
#2
Idealna będzie dla Ciebie Logitech g502, powinna spełnić twoje wymagania w 100%.
#3
Logitech g502 był jednym z modeli, który brałem pod uwagę.
Mysz zamówiona, dziękuję za pomoc :)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.