• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc z fotelem
#1
Wiecie może w jakich sklepach są fotele Dxseat
Odpowiedz
#2
Ta firma jeszcze działa? Ostatnio jak słyszałem Dxracer zasypał ich pozwami sądowymi.
Odpowiedz
#3
(12-28-2015, 12:43 PM)Blaze napisał(a): Ta firma jeszcze działa? Ostatnio jak słyszałem Dxracer zasypał ich pozwami sądowymi.

Nic mi nie wiadomo, żeby nie działała
Odpowiedz
#4
co jak co, ale nazwę mogli chociaż trochę zmienić :P
Odpowiedz
#5
A co według Ciebie lepsze Dxracer czy DXSeat?
Odpowiedz
#6
kompletnie nie znam DxSeat :D z Dxracera sam korzystam i nie mam zastrzeżeń do niego, może jakoś specjalnie ergonomiczny nie jest, ale plecy mnie nie bolą. Ochylane oparcie jest mega fajne, podparcia pod łokcie wytrzymują nie jedno wspieranie, ta skórka ekologiczna wygląda ciągle jak nowa, poducha jest ciągle wygodna i nie wysiedziana :P zero problemów a już 2 rok leci jak z niego korzystam ;) Tak patrzę na te DxSeat to wyglądają jakoś mniej solidnie od racerów. DO tego raczej bym nie ryzykował kupować od firmy, która zamiast promować swoją nazwę firmy i wyrobić sobie renomę próbuje podszywać się pod konkurenta... do tego ceny nie są konkurencyjne :P
Odpowiedz
#7
Tak w skrócie, DxSeat to polska firma, do niedawna byli dystrybutorem DxRacera w Europie. Z czasem zaczęli wypuszczać swoje produkty, próbując zmylić ludzi, że jest to 'nowa, lepsza wersja' foteli. Zarządzali też europejskimi stronami i supportem DxRacer - wykorzystali to, żeby odsyłać potencjalnych klientów do siebie - każdy kto napisał do supportu z zaptaniem o dostępność foteli, dostawał z miejsca odpowiedź, żeby kupił DxSeat.
Nie śledziłem, co tam się teraz z nimi dzieje, jak mówiłem, ostanie co słyszałem, to że DxRacer zasypał ich pozwami sądowymi.

Nie wiem, jak jest u nich z jakością, sam mam DxRacera i mogę śmiało polecić.
Nie ryzykowałbym kupowania DxSeat, nie zdziwię się gdy firma nagle po prostu zniknie.
Odpowiedz
#8
Ok dzięki za opinie, chyba zdecyduje się na Dxracer
Odpowiedz
#9
Z tych informacji wynika, że DXRacer i DXSeat to ta sama firma, więc o tych pozwach to najpewniej jakaś plotka.

Kontakt DXRacer

Kontakt DXSeat

Prawdopodobnie zrobili rebrand z jakiegoś powodu.

Sam jestem zdecydowany na DXSeat serie P, bo te poduszki wydają się jakoś lepiej wyprofilowane względem DXRacer.
Odpowiedz
#10
oficjalna strona dxracer to ta: http://www.dxracer-europe.com/ nie ma tu słowem o dxseat. Ta strona polska nigdy nie była oficjalna - to był tylko pośrednik, który zauważył, ze jest zbyt i założył swoja markę.

zobacz tutaj: http://progamingchair.com/official-state...seat-case/
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.