• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szum w grach
#1
Witam!

Kupiłem ostatnio Hyperx Cloud, słyszę niemal w każdej grze stały szum/bzyczenie, denerwujący strasznie. Na youtube/winampie nie występuje coś takiego, tylko w grach. Zastanawiam się co może być przyczyną, czy może coś przenosi zakłócenia na układ, czy karta jest za słaba? Próbowałem sporo rzeczy, m.in. przekładałem kartę do innego slota i wciąż mam ten sam problem. Jest jakieś wyjście, żeby wyłączyć to buczenie? Kupienie nowej karty dźwiękowej czy coś tańszego?
Odpowiedz
#2
(12-20-2015, 09:20 AM)Bułka napisał(a): Witam!

Kupiłem ostatnio Hyperx Cloud, słyszę niemal w każdej grze stały szum/bzyczenie, denerwujący strasznie. Na youtube/winampie nie występuje coś takiego, tylko w grach. Zastanawiam się co może być przyczyną, czy może coś przenosi zakłócenia na układ, czy karta jest za słaba? Próbowałem sporo rzeczy, m.in. przekładałem kartę do innego slota i wciąż mam ten sam problem. Jest jakieś wyjście, żeby wyłączyć to buczenie? Kupienie nowej karty dźwiękowej czy coś tańszego?

jaką masz kartę dźwiękową? głośny masz komputer?
Odpowiedz
#3
Pierwsze to sprawdź czy na innym komputerze jest tak samo. Jak tam będzie dobrze to przeinstaluj sterowniki od swojej integry. jak masz lichą płytę główną to rzeczywiście coś może przenosić szumy. Warto wtedy spróbować podpiąć słuchawki przez zewnętrzną kartę na USB.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.