• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do grania 300zł
#11
Jeśli podoba Ci sie avior to nie zastanawiaj sie tylko bierz :) ewentualnie Naos 7000 jak chcesz profilowane i większe myszki :) daj znać jak kupisz aviora bo strasznie mnie ciekawi ta myszka a niestety miałem różnice w cenie miedzy nia a fk1 aż 70zl i wybrałem produkt zowie :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#12
Na tle innych miewam po prostu wrażenie że mój stary Lachesis jest byczy :) a palce na LPM i PPM nie są za wygodnie ułożone , gdyż są za krótkie.
Teraz się zastanawiam nad w/w aviorem 7000, gdyż przydały by mi się chociaż dwa boczne, programowalne przyciski.
Odpowiedz
#13
W takim razie wybierz Aviora i po temacie :) nic innego ciekawe oprócz aviora Naos i rivala z oprogramowaniem nje ma :) zowie sa bez oprogramowania co dla mnie jest +. Ale avior bardzo ciekawy sproobowac można najwyzej zwrócisz i kupisz zowie lub cos innego :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#14
Prawdopodobnie wybór padnie na Aviora, także jak dostanę i jakiś czas obadam, to w tym wątku opisze moje wrażenia:)
Dzięki WIELKIE za pomoc!
Odpowiedz
#15
Jak wybrałem tak kupiłem :) Ostatecznie mój wybór padł właśnie na optycznego Aviora 7000. Jak to często z początku bywa, trudno było mi się przestawić. Najwiecej kłopotów (jeszcze wciąż) mam z przyzwyczajeniem się do głównych przycisków. Klikają lżej niż w starym lachesis, zwłaszcza przez palec środkowy, który jest cięższy od reszty powoduje omyłkowe wciśnięcie PPM, kiedy na myszce położę dłoń dłoń palmem. Na początku miałem wrażenie że coś jest z przełącznikami, ale widocznie potrzebuje czasu żeby sie przestawić :) Dziwnym trafem najcześciej zdarza mi sie omyłkowo przycisnąć PPM, kiedy w myślach sobie uświadamiam że mam ten problem, także może to być kwestia psychologiczna :D
Materiał pokryty myszka, choć szybko sie brudzi od tłustych palców, to jest bardzo przyjemny w dotyku. Sensor rewelacja, zmniejszyłem trochę dpi i naprawdę po 2 tygodniach użytkowania odczuwam ten przyrost precyzji. Swieci tez bardzo ładnie, a kształt sprawia że przyjemnie oprzeć łapę na tym gryzoniu. W jednym słowie podsumować mogę mój zakup jako udany. Polecam bo mysz warta swojej ceny. Wszystkim udzielającym się, dziękuje za pomoc:)

Pozdrawiam!

Jeszcze tylko dodam że do myszki zakupiłem Tesoro Aegis x3, spisuje się znakomicie;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.