• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 200 zł
#1
Witam,
Jestem zieloną osobą jeśli chodzi o tematykę słuchawek i proszę uprzejmie o odpowiedź na poniższe pytania: Jakie słuchawki najlepiej dobrać do 200 złotych, jeśli 70-80% używać się będzie na gry, a na muzykę około 20-30%. Mam jeszcze pytanie odnośnie modelu "MSI DS501 GAMING". Czy to dobre słuchawki ogólnie mówiąc? Czy mikrofon w tych słuchawkach dobrze pełni swoją funkcję? Czy cena dobrze odzwierciedla jakość produktu? Prosiłbym jeszcze o podanie kilku kart dźwiękowych, które dobrze pasowałyby do tych właśnie słuchawek. Z góry dzięki.
Odpowiedz
#2
(12-07-2015, 10:21 PM)Ktoś napisał(a): Mam jeszcze pytanie odnośnie modelu "MSI DS501 GAMING". Czy to dobre słuchawki ogólnie mówiąc?
Krótko mówiąc, nie są dobre - podobnie jak większość dostępnych na rynku headsetów dla graczy.

Weź Takstary HI2050, Zalmana ZM-MIC1 i postaraj się kupić na allegro używanego Xonara DX z gwarancją - będziesz w stanie wyrwać go za mniej niż 200 zł.
Odpowiedz
#3
Dzięki za odpowiedź! A co sądzisz o MSI DS502? Będę wdzięczny za odpowiedź :)
Odpowiedz
#4
Mam jak najgorsze zdanie na temat słuchawek z symulowanym efektem surround - jest to jeden wielki bullshit.

Jeśli chcesz zakupić przyzwoity headset, dozbieraj do Superluxów HMC631 lub najlepiej do HyperX Cloud.
Odpowiedz
#5
Dzięki za opinię! Na pewno się przyda :D
Odpowiedz
#6
Pierwsze słuchawki tzw. "gamingowe" z jakimi się spotkaliśmy, które miały realną przewagę nad "muzycznymi" pod kątem pozycjonowania w grach, to Kavy 5.1 analog, ale cenowo to x2.5 twój budżet.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.