• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do CS do 300 zł
#1
Witam,

jakie obecnie używasz? : Używałem Creative Fatality ale mi się zepsuły i planuje kupić nowe do 300 zł.
czy używasz karty muzycznej/dac/amp ? Nie
- jeśli tak – to jakiej?
- jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? Planuje ale dopiero za 2-3 lata, ponieważ nie mam dodatkowego wejścia
słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo?: Do CS:GO chciałbym aby pozycjonowanie i przestrzenność była powyżej średniej ( aby dało się określić w 12 zegarowej skali.)
twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? : 300 zł
stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? : Komfort
jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte?: Zamknięte
wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej? Dalej (jeśli w tej cenie nie byłoby takich słuchawek to bliżej)
czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?: Parę razy w roku
dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Wokół uszne, a wygląd żeby nie odstraszał i żeby miały mikrofon.
#2
no to w zasadzie poza HMC631 nie masz lepszej opcji :) Nawet bez karty dzwiękowej całkiem sobie dobrze radzą. Chyba, że masz bardzo słaby układ zintegrowany. Jaką masz płytę główną?
#3
HMC631 troche mi nie podchodzą względu na to, że mają szywny mikrofon, który łatwo złamać.

Co sądzisz o CM Storm Ceres 500 (z tego co słyszałem mają dobrą/bardzo dobrą kartę dźwiękową)
#4
niestety, ale nie słyszałem, aby te CM była chociaż przyzwoite. Z takich tylko "for gamers" to poza roccat kave, asus strix pro i siberiami praktycznie nie ma co się rozglądać. Wcale ten mikrofonu w hmc631 nie tak łatwo złamać, bo jest dosyć mały.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.