• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Superlux HMC631 vs Kingston HyperX Cloud
#1
Witam.
Planuję kupić słuchawki do gry i słuchania muzyki. Mój budżet to maksymalnie 350zł. Wpadły mi w oko 2 propozycje: Superlux HMC631 i Kingston HyperX Cloud. Które będą lepsze?
#2
Pytanie podstawowe - czy masz kartę dźwiękową czy korzystasz z integry na płycie głównej?
przy założeniu, że chcesz zamknięte to pytanie jest na czym Ci bardziej zależy, bo jak pod gry (bardziej wymagające FPSY, a'la CS, gdzie pozycjonowanie, scena się liczą najbardziej) to zdecydowanie HMC631, Hypery mają bardzo małą scenę, wszystko jest tak blisko, że czasem trudno określić jak daleko jest od nas wróg. Z kolei hypery są bardziej muzykalne z mocno zarysowanym dołem, czyli będą lepsze pod gatunki pop, techno, rap. HMC są bardziej uniwersalne, ale wielu może je określić, że w niczym nie są dobre, gdyż grają naturalnie na każdym paśmie. Superluxom dobrze robi equalizer z karty dźwiękowej. Hypery z kolei z samej integry zagrają średnio, nie usłyszysz w nich tej ich specyficznej muzykalności.

Jak nie masz karty dźwiękowej to na twoim miejscu brałbym Superlux HD681 Evo, również ciemne brzmienie, może gorsza góra, mniej "dosadna i przejrzysta" ale dół imo mają bardziej rozrywkowy, co prawda nie tłumią otoczenia tak jak hypery ale jak mają być do użytku domowego to nie wiem, czy zamknięte naprawdę są Ci tak potrzebne. Do tego w grach lepiej się sprawdzają niż hypery.
#3
HD681 EVO + jakaś normalna dźwiękówka za taką kasę. 350pln i podpięcie do integry to już kiepskie połączenie.
#4
Zapomniałem napisać, korzystam z ASUS Xonar DS. Czyli co, lepiej brać superluxy?
#5
jak głównie pod gry (w tym z przewagą FPSów) to tak


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.