• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do +/- 350 zł
#1
Witam!

Tak jak w temacie, chciałem zapytać który z tych 3 modeli jest lepszy - Superlux HMC631, QPAD QH-90 czy HyperX Cloud(a może jeszcze jakiś inny). Nie wiem ile w tym prawdy, ale słyszałem, że HyperX Cloud jest identyczny do QPAD'a QH-90. O wszystkich zestawach słyszałem wiele dobrego, jednak o HMC631, że często się psują i trzeba je zazwyczaj odsyłać na gwarancję po krótkim okresie użytkowania. Prosiłbym o doradzenie w wyborze. Szukam słuchawek do grania, głównie cs:go, zamierzam również słuchać muzyki i oglądać filmy. W takim razie który model wziąć najlepiej? Najlepiej, aby były to słuchawki zamknięte. Nie szukam jakiegoś gaming shitu w stylu 5.1/7.1 od roccata/razera.
Odpowiedz
#2
wiec tak, chcialem odpisac i wylalem picie na podkładke ;D a wracając do tematu... mam hmc uzywane 1,5 roku (czerwone). kupilem je 3 tyg temu. Dalem 120 zl, byly bez gwar. producenta. Dzwiek jest super, nauczniki mimo ze popękane to wygodne, nawet spoko. Spory ucisk, tlumią otoczenie. Co do pałaką.... Ta szmata tak uciskała w głowe na początku, że miałem wrażenie jakbym nie mył głowy rok, było to podobne do uczucia bólo-swędzenia. Oczywiscie po jakiejś godzinie. Teraz sie to nie zdarza często, wystarczy poprawić sluchawki i jest good ;D co do reszty to nie wiem. chwalą HMC, co do psucia się to jesli kupisz uzywki to jest duza szansa ze to te z lepszej rewizji czyli mniej awaryjne. Ja to widze tak, jesli masz dac mniej niz 200 zl za hmc i to z gwarancja to ozesz je brac. Jesli rozegniesz pałak zeby tak nie uciskał (nie zawsze tak jest, chyba zalezy jak sie je zalozy) to mysle ze sie najbardziej oplacaja. Jedynym minusem sluchawek jest to ze czasem podczas ogladania filmików na yt zdarza sie (rzadko co prawda) ze sluchawki przestają grać na kilka sekund, zwykle w tym samym momencie. nie wiem o co chodzi, w grze nigdy to sie nie zdarzylo. QH-90 są bardziej do muzyki niż do gier. HyperX Cloud coś pomiędzy nimi. Moim zdaniem HMC najlepsze do gier, a jesli nie oglądasz dużo to będą najlepsze, bo muzykę odtwarzają naprawdę nieźle ;)
Odpowiedz
#3
qpad qh-90 i hyperX to dokładnie te same słuchawki (nawet hypery mają zaślepkę na mica z qpadów ;P). Jeżeli ma to być bardziej pod CSa to bierz HMC631, są bardzo uniwersalne. Kolega t4co ma je od czasów recenzji i nic z nimi się nei dzieje, nawet pady wyglądają spoko na uciskanie nie narzeka, wygodnie jakoś mega nie jest, ale da się wytrzymać nawet parę godzin ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.