• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosba o pomoc/porade
#1
Jak w temacie prosilbym o pomoc/porade, nie jestem pewny o co chodzi :)
Nie dawno zakupilem hyperx cloud i zastanawia mnie jedna rzecz. Mianowicie tak samo jak wczesniej w sluchawkach superlux podczas zalozenia pierwszy raz - prawa sluchawka do prawego ucha itd. zawsze podczas gry fps (cs 1.6/csgo) slyszalem nie stworzone dzwieki (tak jakbym mial zalozone na odwrot sluchawki) Dlatego w prawym uchu mialem lewa sluchawke i nie narzekalem. Teraz natomiast w hyperx ten problem wystepuje ponownie. Gdyby nie to, ze jest mikrofon nie zwracalbym na to zbyt wiekszej uwagi (podczas jakiegos zamierzonego lana, byloby ciezko), lecz skoro jest on pasowaloby z niego korzystac w przyszlosci. Teraz nie wiem czy jest cos zemna, czy jest to jednak wina integry karty dzwiekowej (plyta glowna g41m-combo data produckji kolo 2k10) Jesli karta dzwiekowa to jaka? Najlepiej aby zmiescic sie w 200-300 zl do plyty glownej: Gigabyte B85M-D3H-A  - zapewne do tej, gdyz nie dlugo bede zamawial nowy komputer z ta plyta glowna
No chyba, ze nie bedzie potrzebna karta dzwiekowa jesli ma dobra integre. Jakby co - sluchawki na razie testowalem w 1.6 ze wzgledu na upadajacy komputer, lecz nie powinno to sie roznic
Odpowiedz
#2
wygląda na problemy z twoim układem dźwiękowym, podepnij po jakiś inny komputer i będziesz miał odpowiedź ;)

Jak chcesz kartę również na lany to weź SB Omni 5.1, wtedy będziesz ją ze sobą zabierać wszędzie, a opcja przenikania basow przyda Ci się w CSie.
Odpowiedz
#3
W sumie nie pomyslalem o tym, faktycznie jest lepiej :D
Jesli chodzi o ta karte dzwiekowa bylaby najlepsza w tej cenie jest chodzi o taki rodzaj?
Odpowiedz
#4
pod CSa będzie bardzo dobra
Odpowiedz
#5
W takim razie wielkie dzieki za udzielenie pomocy :) Do nastepnego
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.