• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki 350+-50 zł cs:go
#1
  • jakie obecnie używasz? - Creative HS-880 Draco
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli tak – to jakiej? - Asus Xonar DG
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) - 100% gry (cs:go, okazjonalnie moby  i sinleplayer ale to bez znaczenia)
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? - do muzyki mam słuchawki wiec nie istotne
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? - 350 (no ewentualnie 400. Jeżeli akurat się nie zmieści w 350 a np różnica jest kolosalna przy tych powiedzmy 50 zł no to jasne)
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? - dźwięk
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? - półotwarte/zamknięte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? - nie mam pojęcia, nie mam porównania ale chyba bliżej
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? - w ogóle
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): - Przydatna jest mocna konstrukcja i w miarę solidny kabel, mikrofon tylko do komunikacji głosowej (TS3), wokół uszne, wygląd nie ma znaczenia, pozycjonowanie jest najważniejsze (chyba, bo się nie znam aż tak bardzo)

    Zrozumiem jeżeli ktoś powie "jak za tyle pieniędzy to masz spore wymagania chłopie", dlatego podkreślę najważniejsze cechy: pozycjonowanie, zgranie z Xonarem DG, cs:go.
    I jeżeli mógłbym prosić to wolałbym raczej bardziej rozwinięte odpowiedzi niż tylko podanie modelu (Chociaż minimalne uzasadnienie) 

Odpowiedz
#2
Jak chcesz w 100% pod CSa to bierz Roccat 5.1 Analog, lepszego pozycjonowania nie uzyskasz http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...-1-analog/ - tu masz wszystko opisane co i dlaczego ;)
Odpowiedz
#3
(11-24-2015, 10:33 AM)Hya napisał(a): Jak chcesz w 100% pod CSa to bierz Roccat 5.1 Analog, lepszego pozycjonowania nie uzyskasz http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...-1-analog/ - tu masz wszystko opisane co i dlaczego ;)

No tak ale wszędzie gdzie patrzę (więc pewnie nie mogę znaleźć) cena zaczyna się od 550 zł. Tak jest na prawdę czy faktycznie nie umiem szukać xD?
Odpowiedz
#4
Kurde masz rację, były po 400 zł przez długi czas, wiele osób wtedy je kupowało z tego co widziałem na allegro :P teraz najtaniej widziałem za 500 :(

Jeżeli zaakceptujesz fakt, że słuchawki nie będą najwytrzymalsze (do 2 lat nie ma obawy bo masz gwarancję) to w tym budżecie warto wybrać SuperluxHMC631
Odpowiedz
#5
No fakt.
Tak sobie teraz pomyślałem że Xonar ma 5.1 więc warto by te słuchawki 5.1 mieć bo Virual 5.1 to bzdura. Gdyby powiedzmy ten budżet podnieść do tej powiedzmy równowartości Roccat'a czyli te 500-550 to coś innego tez się znajdzie?
Odpowiedz
#6
Ja dodam jeszcze coś od siebie, chociaż już nie grywam tyle co kiedyś w CS-ka, bo nie mam czasu w ogóle na granie :P to i HMC631 mi wystarczają, to jednak przyznam, że pozycjonowanie na tych Kavach jest przednie. Virtual 5.1 to jest bullshit, nigdy nie bierz nic z czymś takim (Kavy mają kabli jakbyś podpinał zestaw głośnikowy 5.1.)

Za ~500 wielu Ci powie, żebyś brał coś innego niż Kavy, ale każdy z nas tutaj wie, że kto grywa w CS-a mocno doceni pozycjonowanie jakie one oferują, pomimo dużo gorszej jakości dźwięku (w stosunku do typowo muzycznych słuchawek). Prawda jest taka, że sprzęt do grania w FPS-y ma pomóc Ci w wygrywaniu, a nie rozkoszowaniu się pięknym dźwiękiem, kiedy dostajesz po dupie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.