• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sluchawki prosba o pomoc
#1
  • jakie obecnie używasz? aktualnie w sumie nic ciekawszego, superluxy padly nie dawno
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? Nie, ale zamierzam. Napisze w innym terminie jak bede kupowal nowy komputer :)
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) głównie gry trochę muzyki
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? wszystko co wpadnie w ucho
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? Najlepiej 300
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Obie rzeczy sa dla mnie wazne
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Preferuje zamkniete, ale nie pogardze zadnymi
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? nie mam pojecia
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Czesto nie, ale mysle ze czasem zdazy sie
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): ---
    Krotko i na temat:Myslalem nad hyperx cloud, czy znajda sie lepsze sluchawki w tej cenie? Nie preferuje superluxow hmc651, poniewaz slyszalem ze latem pady sie krusza (nie wiem jak to wyjasnic) Qpady sa strasznie podobne, wiec raczej zbytnio roznicy nie bedzie Warto dodac, ze sluchawki beda glownie do gry csgo. Jesli chodzi o mikrofon bardzo mi na nim nie zalezy, ale w przypadku jakiegos lana, lepiej byloby miec go doczepionego :D
Odpowiedz
#2
Zarówno Qpad QH-90 jak i HyperX Cloud to rebrand chińskich słuchawek Takstar Pro 80. Wybrałbym HyperX Cloud ze względu na dodatkowy komplet welurowych padów dodawanych do zestawu i kabel w oplocie. Słuchawki te nie mają raczej konkurencji w tym przedziale cenowym.

http://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=737&page=2 - w tym wątku starałem się opisać ich brzmienie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.