• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tritton Kunai problem
#1
Witam 
Posiadam słuchawki Tritton Kunai Wireless Stereo Headset. Mój problem polega na tym że nie posiadam do nich kabli co prawda kupiłem kabel jack-jack i słuchawki działają jednak mikrofon już nie (tak wiem że na zwykłym kablu nie będzie działał) znalazłem do nich okablowanie 
http://store.madcatz.com/brands/tritton-...Cable.html
 
lecz to jest tylko ta druga czesc juz do komputera brakuje w nich kabla jack-jack i tu moje pytanie czy ze zwykłym kablem ktory posiadam z supermarketu wszystko będzie już działało czy potrzebuje jeszcze oryginalnego kabla jack-jack do nich ?
Odpowiedz
#2
coś mi się wydaje, że będziesz potrzebował oryginalnego, tego z kompletu
Odpowiedz
#3
(11-18-2015, 07:25 PM)Hya napisał(a): coś mi się wydaje, że będziesz potrzebował oryginalnego, tego z kompletu
A czy jest szansa z takim kablem tyle ze nie oryginalnym bo taki ciężko jest dostać ? Słyszałem ze ten kabel nazywa się wymienny albo 4 pinowy czy będzie on przesyłał mikrofon i dziwek z słuchawek ? (rozgałęzienie kabla na mikrofon i dźwięk już posiadam)
Odpowiedz
#4
Tak , musi mieć 4 piny, bo mikrofon tam jest (3 pinowe to pod sam dźwięk) nie wiem czy łatwo dostaniesz taki gdzieś :P Mając taki powinno jednak działać
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.