• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do CS:GO Max 400 złoty
#1
Dobór słuchawek
  • jakie obecnie używasz? Takich za 50 złoty
  • czy używasz karty muzycznej/dac/amp ? Nie,nie mam zamiaru.Chce słuchawki na usb
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 100% gry ale i tak bd słuchał muzyki :P
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Pop,electro
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 400 max.
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?Komfort
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?gram w domu,lecz też nie długo jadę na lana,więc zamknięte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?Większą
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?Tak
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):Wytłumienie 
,Wygoda

Myślałem nad Steelseries Siberia V2 Heat orange usb
#2
Zamiast na usb coś, to wolałbym wziąć Xonara U3 i HMC631 (pamiętaj, że na lanie jak jest głośno to nie ma słuchawek które to wytłumią ;D). Jak nie grasz na lanie i nawet jak masz integrę z miejscami na 5.1, to brałbym Roccat kave 5.1 analog gdyż w CS będzie Ci w nich lepiej niż na wszystkich innych - kup SB Omni 5.1 (będziesz sobie podpinał gdzie potrzeba) i póki co najtańsze Superluxy HD681, a później odłóż na te Roccaty i zobaczysz, ze do CS nie będziesz już chciał używać czegoś innego. Sam na nich tylko gram chociaż mam AKG Q701 i Fidelio X1.
#3
Co to Xonara U3 i HMC631?
Ja się na tym nie znam!
#4
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ux-hmc631/

https://www.asus.com/pl/Sound-Cards/Xonar_U3/
#5
Kupie Asus Xonar U3 i słuchawki na jack Razer Kraken Pro.
Będzie działać?
#6
Cytat:pamiętaj, że na lanie jak jest głośno to nie ma słuchawek które to wytłumią ;D
brainwavz hm5! ale po pierwsze najtaniej widziałem je za 450 zł a po 2 kolejne tyle na źródło, które wykorzysta ich potencjał.

Słuchawki razera i steelseries są powszechnie uznawane za jedne z najgorszych w stosunku ceny do jakości dźwięku.
#7
Kompletnie nie ma sensu kupować krakenów, skoro w podobnej cenie masz dużo lepsze słuchawki pod każdym względem (SL HMC631 lub HD669 - te są jednak dla osób o małych głowach).
#8
Serio HMC631 są dobre?
Mają dobre mikro?
#9
Szybka odpowiedź!
proszę!
#10
tak mam je i są dobre a mam integrę (tzn karte dźwiękową zintegrowaną) więc na źródle napewno beda lepsze


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.