• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
słuchawki za +/- 250
#1
  • jakie obecnie używasz? creative hs800
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? nie
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej integra alc887
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 65% muzyka,filmy
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? rock, metal, instrumentale, blues, jazz, reszta (w kolejności od najwięcej do najmniej)
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 300
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? dźwięk ale komfort nie może być gorszy od tych creativów
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? zamknięte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? nie mam pojęcia, gram w csa 4fun więc jako takie pozycjonowanie się przyda, po ostatnim update w obecnych słuchawkach to jest tragedia, reszta to gry moba, single i gadanie na ts3, wszystko casual nic pro
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? nie
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): niżej
Sytuacja wygląda tak że ostatnio przetarł mi się kabel i musiałem go skrócić, na moje nieszczęście o regulator głośności. Zniszczyłem trochę lewy welur i w ogóle nadszedł czas odesłać stare słuchawki na emeryturę. Lubie w nich wygodę bo świetnie pasują do uszu, miałem na głowie różne wymysły z kwadratowymi albo okrągłymi nausznikami i dla mnie to była tragedia. Ogólnie mają być tak samo wygodne (bądź wygodniejsze) i grać lepiej niż te. Zastanawiam się nad hyperx cloud 1 (do wyrwania za 250) czy może znajdzie się coś lepszego?
Odpowiedz
#2
bierzy hypery
Odpowiedz
#3
dla Ciebie to widzę zdecydowanie Hypery
Odpowiedz
#4
zamówione , dzięki za upewnienie
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.