• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do CS:GO do 300zł
#1
jakie obecnie używasz? Superlux HD681

czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
- jeśli tak – to jakiej?
- jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? Nie planuję, a raczej nie mogę.
 --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej  ASRock H81M S1150 H81

słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 100% do gry CS:GO

jakiej muzyki głównie słuchasz? 

twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 300zł

stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Zależy mi na jak najlepszym słyszeniu kroków przeciwnika i jak najlepszej możliwości rozpoznania skąd one dobiegają.

jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Zamknięte

wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Chcę, żeby jak najlepiej spisywały się w CSie, dobrze było słychać kroki i żeby było dobre pozycjonowanie i przestrzenność.

czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Obecnie raczej rzadko, ale w przyszłości może się zdarzyć częściej.

dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Potrzebuję słuchawek z mikrofonem. Wiem, że można dokupić Zalman Zm-mic1, ale nie chcę, żeby kable mi się plątały, poza tym w przyszłości mogą się zdarzyć lany i nie chciałbym mieć osobnego mikrofonu.

Myślę, że zważając na kartę dźwiękową może kupić jakieś słuchawki na usb? Myślałem o słuchawkach Razer Kraken USB i Logitech G430.
Odpowiedz
#2
no płyta szału nie obi, jednak mozesz dokupić sobie w przyszłości jakąś kartę dzwiękową na USB. Póki co weź Superlux HMC631 i tak będą lepsze od tych na USB.
Odpowiedz
#3
Superlux HMC631 nawet na tej płycie będą lepsze od tych na USB? Te na USB mają ponoć 7.1, a mi zależy także na przestrzenności.
Odpowiedz
#4
Że tak powiem 7.1 na USB tylko emuluje te 7.1, czyli wrażenie jest gorsze jak w normalny słuchawkach stereo. Wiec tak, na HMC631 będzie lepiej. Inna sprawa jak dołożysz do analogowego 5.1 np. recenzowanych przez nas Roccat kave 5.1 analog http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...-1-analog/ wtedy różnica na plus tych Kavów w CS (zwłaszcza pozycjonowanie) będzie znaczna - nawet na integrze wyposażonej w układ 5.1/7.1 zagrają dobrze.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.