• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura do 200,00 zł
#1
Witam, potrzebuję porady wyborze klawiatury do kwoty 200,00 zł bez żadnych dodatkowych wodotrysków, ale firmową żeby po jakimś czasie nie padła.

1. Do 200,00 zł
2. Obecnie użytkuję bezprzewodową klawiaturę Logitech K230 (chyba membranowa), piszę i gram i nie odczuwam jakiegoś dyskomfortu, ale chyba pomału zaczynają psuć się klawisze. Dłonie mam normalne, głównie pracuję w excelu i gram w cs:go Nie musi być to 100% klawiatura pod gry.
3. Nie musi być podświetlenia.
4. Nie potrzebuję makr.
5. Nie potrzebuję dodatkowych klawiszy.
6. Nie potrzebuję podpórki pod nadgarstki.
7. Może być klawiatura bez alfanumerycznych przycisków.
8. Wstępnie wybrałem klawiaturę: Roccat Arvo
Odpowiedz
#2
Pozostaje pytanie, czy wolisz wysoki skok (standardowe membranowe) czy może przełączniki nożycowe?

Jest jeszcze opcja, którą tu pewien użytkownik zachwala (również, bardzo pozytywne opinie ma w internecie) czyli taka hybryda membranowa Tracer Mecano - firma może nie budzi zaufania, ale pamiętaj, że każdy producent ma w swojej ofercie te lepsze i gorsze produkty - być może tym lepszym jest właśnie ta klawiatura.
Odpowiedz
#3
W obecnej klawiaturze ciężko mi określić, ale skok klawiszy odpowiada mi w 100%. Tracer Mecano wygląda podobnie jak logitech K230 (klawisze wypełniają całą przestrzeń obudowy). Jeśli chodzi o producenta Tracer to posiadam w firmie zestaw bezprzewodowy z myszką i klawiaturą, który jest użytkowany od około 3 lat po kilka godzin dziennie.
Czy produkt Roccat Arvo jest w ogóle opłacalny w zakupie, mam na myśli stosunek ceny do jakości i możliwości ? Czytałem na portalu, że do 200,00 zł jeszcze warto kupić klawiaturę membranową/nożycową, za więcej to lepiej szukać już mechanicznej.
Odpowiedz
#4
(11-03-2015, 05:05 PM)plejaz napisał(a): W obecnej klawiaturze ciężko mi określić, ale skok klawiszy odpowiada mi w 100%. Tracer Mecano wygląda podobnie jak logitech K230 (klawisze wypełniają całą przestrzeń obudowy). Jeśli chodzi o producenta Tracer to posiadam w firmie zestaw bezprzewodowy z myszką i klawiaturą, który jest użytkowany od około 3 lat po kilka godzin dziennie.
Czy produkt Roccat Arvo jest w ogóle opłacalny w zakupie, mam na myśli stosunek ceny do jakości i możliwości ? Czytałem na portalu, że do 200,00 zł jeszcze warto kupić klawiaturę membranową/nożycową, za więcej to lepiej szukać już mechanicznej.

Mówię Ci , jak lubisz eksperymentować (mi to wyszło na dobre), to bierz Tracer Mecano.
Odpowiedz
#5
Widziałem Mecano w sklepie, faktycznie skok przycisków jest znacznie lepszy niż w przypadku stricte membranowych klawiatur, ale np. w porównaniu do Roccata Arvo według mnie działa gorzej, różnica w cenie to 100,00 zł. Posiadam słuchawki firmy Roccat i chciałem pójść w jedną firmę. Dodatkowo w temacie wyboru myszki, padła bezkonkurencyjnie propozycja Roccat Kone Pure 5200dpi. Dziękuję wszystkim za zabranie głosu w temacie i jeśli już coś kupię to na pewno dam znać. Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Osobiście więcej jak 100-150 zł nie dałbym za membranową.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.