• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka ~100zł
#1
jaką obecnie używasz myszkę: Mionix Avior 7000
jaką masz podkładkę: Logitech G240
chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową: materiałowa/hybryda
jaki rozmiar by Cię interesował: większy niż G240(280x320mm)
czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Nie
wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: podobna do G240
czy podkładka musi być kupiona w Polsce?: Tak
maksymalna cena za podkładkę?: w przybliżeniu 100zł
uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.): najlepiej jednolity kolor, jak najcieńsza, co do firmy nie mam faworyta ale zależy mi aby podkładka wytrzymała do 2 lat
Odpowiedz
#2
Co Ci nie pasi w G240? Chcesz możesz mi ją oddać :D
Odpowiedz
#3
Podkładka ogólnie była bardzo fajna, ale raz że rozmiar trochę za mały, a dwa to że się już mocno wytarła :/
Odpowiedz
#4
Ja bym Ci polecił Roccat Taito Control - na początku z racji na różną powierzchnię może wydać Ci się "dziwna", ale zobaczysz, że wartości ślizgowe ma dosyć podobne, z tą różnicą, że Taito Control będzie bardziej o równy, jednolitym ślizgu. Sporo korzystałem z g240 (chociaż i tak zawsze wracam do qcka) i z osób testujących najbardziej polubiłem właśnie Taito Control.
Odpowiedz
#5
A zowie g-sr? Bardzo mi się spodobała jej szara wersja ale nie wiem jak wypada względem g240 i czy wytrzyma do tych 2 lat. Swoją drogą zauważyłem ostatnio w saturnie nową podkładkę od logitecha, chyba g640, ale jak zobaczyłem to się mocno zdziwiłem :/ , wyglądała jak powiększona g240 a wołają sobie za nią 2 razy tyle...
Odpowiedz
#6
Zapomniałem o G640, to chyba jest większy g240, w sumie mógłbyś zapytać logitecha i jak potwierdzą to kupisz sobie pewną podkładkę.

g-sr jest dużo wolniejsza od g240.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.