• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Claw grip około 300 zł
#1
Cześć,
Chciałem poprosić o pomoc w doborze myszy:

  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G400
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
  • czułość w Windows: 8
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
  • w co grasz (podaj tytuły gier): BF4/ Wiesiek
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4tech X7
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): tak
  • twój budżet: ~300 zł
  • jaki chwyt stosujesz: Palmo - Claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? : prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie dam rady
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: pojawia się double click + cierpną mi palce (mały i serdeczny)
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? raczej - zależy od kosztów przesyłki
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):
Potrzebuję myszy do pracy/domu przy której zniknie problem z bolącą dłonią. Od czasu do czasu gram w FPSy ostatnio dużo mniej. Myślałem o Mionix Avior 7000 ale czytałem słabe opinie o oprogramowaniu do niej i tym że jest za droga w porównaniu do tego oferuje.
Tak naprawdę najważniejsze jest to żeby zapewniała dobry komfort pracy.

Przede wszystkim potrzebuję bocznego przycisku, wszystkie bez odpadają. Nigdy nie umiałem używać przycisku na rolce :) Bardzo rzadko zmieniam DPI. Jeśli chodzi o boczne przyciski to w tym momencie w G400 nie sięgam strzałki do przodu - używam tylko 1 przycisku .
Odpowiedz
#2
Szukaj czegoś z symetrycznego najlepiej z 3310, 3366 lub S9898. Deathaddera 2013 rozważałeś? Pasuje, tylko trochę ciężki.
Odpowiedz
#3
Skoro na g400 tak trzymałeś, to DA jak najbardziej może być (jednak dostać możesz tylko Chromę za 290 zł), może być też Cougar 550M o ile taki śliski plastik nie jest dla Ciebie problemem. Avior jest bardziej paska, lecz normalnie taki profil jest typowym pod palmo-claw. Sterowniki ma dobre, wszystkie podstawowe funkcje są. Moim zdaniem warto ją wybrać i samemu się przekonać.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.