• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki CS:GO 250zł
#1
[*]jakie obecnie używasz?
EarPods, Sony MDR-ZX110

[*]czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
- jeśli tak – to jakiej?
- jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
 --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej
Laptop z integra Realtek ALC282, nie zamierzam kupować zewnętrznej.

[*]słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję)
100% CS:GO


[*]jakiej muzyki głównie słuchasz?
-

[*]twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?
Maksymalnie 250zł

[*]stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?
Komfort

[*]jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?
Obojętne

[*]wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?
Przede wszystkim pozycjonowanie i jak największa przestrzeń

[*]czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?
Nie

[*]dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):
Brak

Trochę czytałem na temat słuchawek dla mnie i tak nie mogę się zdecydować, które będą najlepsze.
Wybrałem:
-Takstar HI2050
-Superlux HMC631 (+ za mikrofon)
-Superlux HD668B
-Creative Aurvana Live
Które z tych słuchawek są najlepsze do CS? Czytałem testy Superluxów na Test-Gear, jednak nie ma tam Takstarów. Jak wypadają Takstary i Creative Aurvana Live względem SL?
Odpowiedz
#2
problemem jest twoja integra, która mocno ograniczy wszystko z tej listy. Niemniej najmniej wymagające są właśnie HMC631 jednak do najwygodniejszych nie należą. Na takstarach jest podobnie jak na SL ale takstary są dużo wygodniejsze. CAL są bardzo basowe wiec moze to trochę przeszkadzać w CSie, stad do CSa wolałbym SL hmc631
Odpowiedz
#3
Ostatnio właśnie te Takstary mi się spodobały, w miarę zagrają z moją kartą? Jak one grają w CS? Jeśli byś mógł napisz punkty 1-5 dla tych dwóch słuchawek odnośnie pozycjonowania, przestrzenności, separacja dźwięków, dla SL już to jest w teście jak wypadają względem nich Takstary?
Odpowiedz
#4
nie mam jak napisać bo fizycznie ich nie mamy, jedynie t4co kiedyś je kupił ale odesłał (chciał sobie przetestować wiec do 14 dni odesłał ;p) i tylko on z nas je tak na prawdę jakoś testował (jednak bez porównania, a te punkty bazują na porównywanie wzgl innych modeli) Ja bym ich pod integrę nie kupował, bo będą takie bezbarwne trochę. Pamiętaj, że możesz sobie kupić 2 pary a jedną odesłać, co zresztą dużo ludzi robi i tobie polecam.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.