• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki HMC 631/Brainvawcz HM5 INTEGRA
#1
Dobór słuchawek
  • jakie obecnie używasz? ---> Żadnych ( miałem superluxy hmc 631 ale kabel się plątał aż w końcu poszło na gwarancję i zwrócili pieniądze)
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?  Z integrowanej na laptopie ( MSI GS60 )
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? Aktualnie nie zamierzam nic dokupywać
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 70% gry 30% muzyka i filmy; pozycjonowanie musi być dobre
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? każdej :P czarne rapsy ?  hehe --- > na to kryterium proszę nie patrzeć
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 350
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? yyyym w sumie przy takim budżecie na karcie zintegrowanej to wyciagne ''maksimum dżwięku'', więc komfort?
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Gram w domu, ale chciałbym słuchaweczki czasem na miasto ubrać.
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?  większą scenę
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Nie, czasem na spacery :P
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):   Albo kupię znowu HMC 631 albo mogę dostać za 350zł jak dobrze wytarguję Brainwavz HM5 - jest sens ? I co wtedy z mikrofonem ?  Tak samo mógłbym tanio dostać te kavy analogi, ale mam jedno wejście w lapku.
  • A może jakieś senhaiserki polecicie ?


Odpowiedz
#2
do lapka nie podepniesz kavów :P w sumei jak czasem też chcesz w tym wyjść i zeby to też z integry dobrze grało to może warto wybrać Creative CAL!2 Do grania też są całkiem dobre
Odpowiedz
#3
http://allegro.pl/creative-labs-aurvana-...04975.html  troszeczkę drogo to wychodzi , a nic innego na allego od osoby prywatnej nie widzę.   Teraz tak o nich myślę  i zastanawiam się czy nie dopłacić :P W sumie lekkie i mogę je używać wszędzie, a nie tylko w domu
A te Brainwavz HM5 odpadają ?
ewn. jakieś inne propozycje ala te creativy Momentum od Sennhaisera? (za 4 stowki wyrwałbym) -
Niech będą też dobre do Cs'a
Odpowiedz
#4
w HM5 chyba trochę dziwnie się będziesz czuł na ulicy :P wydaje mi się też, ze brzmienie bardziej Ci podpasuje w CALach. Niestety nigdy nie mieliśmy tych senków :( W CSie to HM5 najlepsze będą, ale niewiele ponad CAL2.
Odpowiedz
#5
Wziąłbym te Cale ale troche drogie ;/ X-kom wlasnie dal promocje na hyperx cloudy - 250 zł :P Rozumiem, że do II nie ma co dopłacać? Jeszcze jakąś alternatywe do CAL2?
Odpowiedz
#6
te Hypery za 250zł to świetna okazja ;) co prawda bardziej są jak stosunek wynosiłby max 60gry/40muzyka, gdyz stricte do CSa znajdziesz wiele lepszych, jednak mało które będą tak wygodne, tak dobrze tłumić i mieć tak przyjemną barwę :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.