• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygodne słuchawki z dużymi muszlami do CS:GO
#1
Witam. A więc posiadam słuchawki Superlux HD668B, ale są one strasznie niewygodne jak dla mnie (noszę okulary z grubszymi oprawkami) i spędzenie w nich kilku godzin to mordęga, a i tak po pewnym czasie trzeba po prostu odpuścić. Mam w nich pady welurowe, ale jak dla mnie to wiele one nie dały (choć pewnie bez nich to mógłbym nie wcisnąć słuchawek na głowę z tymi normalnymi padami). Myślę, że ten pałąk jest strasznie lipny, bo nie jest zbyt rozciągliwy. Siberia V2 w porównaniu do nich była o niebo wygodniejsza. Także zaczynam się coraz bardziej zastanawiać nad zmianą. Sennheiser G4ME ZERO, Reloop SHP-1 lub te Roccaty Kave XTD 5.1 Analog, które zachwalacie. Chyba, że jeszcze jakieś propozycje się znajdą.

Dobór słuchawek
  • jakie obecnie używasz? Superlux HD668B
  • czy używasz karty muzycznej/dac/amp ? 
      - jeśli tak – to jakiej? 
    Asus Xonar DG (w dalszej przyszłości może zmienię na Creative Sound Blaster Z)
           - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 100% do gier, głównie do CS:GO
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? jw.
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? niesprecyzowany, ale może coś do 800 zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? obydwie te cechy są ważne
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? raczej zamknięte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? większą scenę
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? nie
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): długość kabla przynajmniej 2 metry, wygodne i nie męczące uszu pady, duże muszle, regulowany pałąk
Odpowiedz
#2
jak widzę, ze ktoś szuka głównie pod CSa to ciężko mi nie powiedzieć, żeby spróbował właśnie te Kavy, najwyżej oddasz, ale naprawdę warto zobaczyć, jak dobre może być pozycjonowanie ;)

czy z okularami będzie Ci wygodnie tego nei wiem :( ale w sumie im bliżej do siberii niż 668b pod tym względem
Odpowiedz
#3
MAm superluxy HD681EVO nie wiem jak bardzo różnią się od twoich konstrukcyjnie, ale ja swoje rozgiąłem/rozszerzyłem metodą siła razy gwałt oczywiście + nocne założenie na obudowę komputera. Mogę siedzieć w nich cały dzień i nie mam problemów z wygodą. Siła nacisku jest niewielka a opierają się na głowie za pomocą paska do tego stworzonego.. w pierwszych chwilach po zakupie miałem wrażenie, że słuchawki mogłyby się trzymać na samych nausznikach, tak mocno ściskały.

https://www.google.pl/search?q=superlux+...xyCh2C0wmL
nowe Superluxy praktycznie stykały się nausznikami jak leżały na biurku. Teraz po rozszerzeniu mogę włożyć między nauszniki całą zaciśniętą pięść, wcześniej wchodził chyba 1 palec.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.