• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki i karta tylko do CS GO
#1
Cześć,
proszę o pomoc w wyborze sprzętu :)

[*]jakie obecnie używasz?:
 Creative Aurvana Live 
[*]czy używasz dedykowanej karty muzycznej:
używam Creative SB Audigy 2
[*]słuchawki mają być w 100%
do gier
[*]twój maksymalny  budżet?
:  800 zł
[*]stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?:
 dźwięk
[*]jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?  
Zamknięte, bądź pół otwarte, w miarę mało odgłosów z zewnątrz
[*]wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?: bliżej
[*]czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?:  
Nie
[*]dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):
Wokół uszne, wygląd nie ma znaczenia, ważne by przykrywały na około uszy. 
 
Myślałem nad zestawem Creative Sound Blater Z + Kingston HyperX Cloud. Jednak może w budżecie około 800 + -   zł zaproponujecie coś lepszego, z uwagi na to, że sprzęt będzie wykorzystywany do gier, jednak podstawowe przeznaczenie to jednak CS.
[/list]
Odpowiedz
#2
jeżeli głównym zastosowaniem jest CS to moze wolałbyś takie 100% do gier (w muzyce bardzo kiepskie) http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...-1-analog/ różnica w pozycjonowaniu jest znaczna, na korzyść tych roccatów. Do tej karty wydaje mi się, ze 5.1 podepniesz (chyba, że się mylę :P)
Odpowiedz
#3
A jeśli chodzi o połączenie Creative Sound Blater Z + Kingston HyperX Cloud?
Odpowiedz
#4
nie ma sensu z cali na hpery przechodzić, nie odczujesz żadnej poprawy w grach (typu CS)
Odpowiedz
#5
a jeżeli chodzi o połączenie Creative Sound Blater Z + do grania Roccat a do muzyki te "Creativy", które teraz mam ?
Odpowiedz
#6
Mi się wydaje, że tak byłoby sensownie, bo CALe to ciągle świetnie słuchawki, a zobaczysz, że na Kavach dużo łatwiej się gra w CS.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.